Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Volt valakinek beteg kicsiként...

Volt valakinek beteg kicsiként,7hónaposan a babája? Hohy lehet ezt túlélni?

Figyelt kérdés
Úgy èrzem sohasem lesz vège, sohasem kapom visszaa huncut vigyori fiam....
2015. jan. 25. 23:50
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Mi a baja a kicsinek? Remélem valami gyógyítható. :)
2015. jan. 25. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

Làz, köhög, hàny nèha...

Ma 2xis fulladozàsig köhögött...

Alig akar enni, inni...

2015. jan. 25. 23:58
 3/20 anonim ***** válasza:

2 hónaposan, ês 8 hónaposan volt beteg ( megfàzva , több mint egy hétig , nem volt súlyos , ,azas sem volt, de megviselte igy is ) nagyon sajnáltam . De túl vagyunk rajta :)

Most 15 honapos. Karácsonykor volt egy nagyon betegsége 16 napokig volt beteg, azt hittem belepusztulok :/ vírusos török gyulladása volt, 3 napos lázzal, meg kiütéssel. De hajlamos az asztmara ( miattam ) igy fulladàsos rohamai voltak. Képzeld el be volt állítva a telomon az ébresztő 1 óránként ebresztettem inni, és ülve aludtunk , mert különben jött a roham, és hányt is.miszonyatosan ijesztő volt. De ezen is túl lettünk. :( :)

Megkérdezhetem mi a baja a babàdnak ?

2015. jan. 26. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Ó, akkor reméljük két három nap, és újra a kis vidám, virgonc fickó lesz! :) Jobbulást neki, neked pedig kitartás!
2015. jan. 26. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

túlélni? ne viccelj! :)

barátnőmmel egyszerre voltunk terhesek, pár nap különbséggel voltunk kiírva. mindketten sokat feküdtünk kórházban, neki sajnos korababája lett, kapott egy nagyon nagy agyvérzést a baba :( már nagyok, enyém iskolába készül, ők meg pelenkázzák, etetik, és minden nap azon imádkoznak, hogy legalább egyszer majd forogjon a gyerek :`(

nekem beleitta magát az agyamba, én mindig minden helyzetben hálát adok a jó Istennek, hogy ha csak megfázik vagy influenzás, de mikor a kórházban feküdtünk is úgy gondoltam, hogy ez "semmi", pár nap vagy hét és ismét rosszalkodhat!

szedd össze magad, segíts neki amiben tudsz, pár nap és meggyógyul és megint vigyori kisbaba lesz, ne mártirkodj, neki sem ez a jó, a pozitív energiákat add neki át!!!


enyém is beteg most, azért virrasztok, mert nagyon magas a láza, szívem szakad meg érte, de nem túlélni próbálom, hanem előre nézek és várom a holnapot, amikor sokkal jobban lesz!

jobbulást nektek! :)

2015. jan. 26. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Egy hónaposan kórházban volt húgyúti fertőzéssel, 7 hónaposan taknya, nyála egybefolyt és 39 fokos láza volt. Sajnáltam őt, de nem csináltam ilyen drámát, már ne haragudj. Lesz még beteg ezer meg egyszer, jobb neki, ha nem látja rajtad a kétségbeesést. Egy kicsit legyél keményebb. Mindent el kell követni, hogy jobban legyen, de nem a világ vége egy ilyen betegség.
2015. jan. 26. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

igazad van, én is így érzem,ha két naptól tovább betegek.

most értünk ki egy tüdőgyulladásból egy 4 hónapos és egy 2 éves gyerekkel.

Tavasszal meg aki most 2 éves, és a bátya (akkor volt 2,5 éves) kb. 2 hétig voltak hányás-hasmenésesek. Hát, nemcsak a betegség tudata, hanem a folyamatos takarítás is leterhelt.

A tavaszi betegségre a sós főtt krumpli volt a megoldás, jó ideig csak azt ettek, de egyszerre nagyon keveset.

A tüdőgyulladásból meg nagy adag C-vitamin 3 napig, sinupret szirup 10 napig (mikor nem volt tünet, még pár napig adtam), és baby luuf balzsam. 1 hét alatt a szünet nélküli köhögésből napi 1 köhögés lett.

A baby luuf nekem nagyon bevált, mert a fekvő helyzet kihozta ám belőlük a köhögést, a baby luuftól meg tudtak aludni kb. 3 órát.Amikor elkezdtek köhögni éjjel, megint bekentem, megint 3 óra csönd volt.

2015. jan. 26. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

előző vok

ha nem akar enni, Béres csepp, nagyon gyorsan meghozza az étvágyat, azt is adtam nekik, még a 4 hónaposnak is, elvileg nem szabad, de gondoltam, a gyógyulás fontosabb, és nem huzamos ideig adtam.

2015. jan. 26. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

3-ás vagyok. A baby luuf Balzsay, és a sinupret tényleg jó, én is azt használtam a lányomnak , azzal tudott valamennyit aludni.

Szóval a 7-es vàlaszoloval teljesen egyet értek :)

2015. jan. 26. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
5 hónaposan asztmatikus bronchitis. 3 hétig volt benne, alig kapott levegőt.
2015. jan. 26. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!