Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Volt valakinek beteg kicsiként...

Volt valakinek beteg kicsiként,7hónaposan a babája? Hohy lehet ezt túlélni?

Figyelt kérdés
Úgy èrzem sohasem lesz vège, sohasem kapom visszaa huncut vigyori fiam....
2015. jan. 25. 23:50
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Persze! Minden rendben lesz! Nehéz időszak, de hidd el, ők mindent kibírnak. Mi most vagyunk túl egy hurutos betegségen. Az én fiam egy éves, vese és szívműtétre is várunk sajnos és én sem tudom elképzelni, hogyan vészeljük át ezt az időszakot. Legyél mellette! Puszilgasd! Csinálj neki finom kajákat!
2015. jan. 26. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
keressed a lehetőséget, hogy minél többet nevessen. Nem helyettesíti a gyógyszereket, de nagyon sokat javít!
2015. jan. 26. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
7-8-as vagyok, amikor nem voltak már lázasak, maszíroztam a talpukat. sokszor rövid ideig.
2015. jan. 26. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Hát ... A kisfiamnak 1 hetes korában bélelzáródás miatt hasi műtétje volt. Utána 23 napig gépi lélegeztetés, közben szepszis, tüdőgyulladás ... Azóta már 2 nyitott szívműtét, mégegy nagy hasi műtét, számtalan "kis" műtét ... Mindent túl lehet élni.

Jobbulást a kisfiadnak, pár nap és el is felejtitek a betegséget. Sok friss levegő, sok folyadék, vitamin és persze, szeretet, csodákra képes!

2015. jan. 26. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Gyorsan meggyógyul és pár nap múlva már nem is emlékszel ezekre a napokra.

Most 16 hónapos a kislányom. Koraszülött volt, tehát már az élete is rosszul kezdődött. 4 hónapos kora óta rendszeresen beteg. Asztmás hörghurut, sima hörghurut, tüdőgyulladás, megfázás, kiszáradás, vérszegénység, 1 éve tartó húgyúti fertőzés.... és még sorolhatnám. 5 fajta állandó gyógyszere van.

Legyél erős, ne keseredj el, attól nem lesz jobb sem neked sem a babádnak.

2015. jan. 26. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

ő is koraszülött,talàn ezèrt is vagyok teljesen magam alatt.

9 hónapos korrigàltan 7

Nagyon fèlek hogy a tüdejère megy, felek a korhàztól , fèlek hozy a fèlelemtől nem reagàlok időben...

Làza most nincs 2 napja csak nagyon nagyon köhög, nèha vàladèkosan ès olyan èrdekea hangon veszi a levegőt , reggel làtta doki...

2015. jan. 26. 15:10
 17/20 anonim ***** válasza:
11-es vagyok. Az én fiam is koraszülött volt. Hat hetesen mi elvittük egy fizetős ultrahangra, mert elég parás vagyok én is, hogy minden rendben van-e. Ott mondták, hogy kérjünk időpontot a nefrológián, mert úgy látják, baj lehet a veséivel. Másnap nagyon belázasodott, de látszólag minden ok nélkül. A gyerekorvos beutalt gyermekkórházba, ahol kiderültek a dolgok, a vese fejlődési rendellenesség miatt csúnya vesemedence gyulladása lett a fiamnak. Azóta is gyógyszeres kezelés alatt áll. Tavasszal műtik és közben kiderült, hogy a szívével is gondok vannak. Műbillentyűt kell neki hamarosan beültetni. Én amikor egy hétig feküdtem benn Vele a kórházban, miközben kapta folyamatosan az infúziót, teljesen megtörtem, de ez semmi ahhoz képest, amit azoknak kell kiállniuk, akiknek a gyereke ezerszer betegebb az én fiamnál. Össze kell szedni magad, ez egy apró betegség, nem lesz gond vele! Holnapra már jobban lesz!
2015. jan. 26. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

"Làza most nincs 2 napja csak nagyon nagyon köhög, nèha vàladèkosan ès olyan èrdekea hangon veszi a levegőt , reggel làtta doki...

"


a mi dokink pontosan ilyen tünetekkel azonnal írt fel hörgőtágítót és antibiotikumot (7,5 hósan)és az én babám nem koraszülött.

2015. jan. 27. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Õ is azt kap...
2015. jan. 27. 08:47
 20/20 anonim ***** válasza:

BABY LUUF mindenképp próbáld ki!


gyors javulást hoz

2015. jan. 27. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!