Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hat napja késik a menstruáciom...

Hat napja késik a menstruáciom. De mindig ugy érzem mintha megjönne de semmi . A mellem háromhete érzékeny és bevan durranva . Ez a terhesség jele?

Figyelt kérdés
2015. jan. 27. 11:12
 1/10 anonim ***** válasza:
Miért nem teszteltél már? Akár lehet a terhesség jele,de leginkább mindig a havi késése utal rá. Én is akkor teszteltem,mikor már késett 1 hete az amúgy is 34 napos ciklusom. De nekem nem volt 3 hete érzékeny a mellem az biztos.
2015. jan. 27. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
emellett féloránként járok pisilni ...és bizonytalan vagyok hasam alja szur vagy pedig tényleg meg fog jönni de mindig azt érzem rohanok a vécére de sehol semmi....nem tudom mikor csináljak tesztet vagy várjak e még ...
2015. jan. 27. 11:21
 3/10 anonim ***** válasza:
Ez mióta babák kategória?? Csinálj tesztet és kiderül...
2015. jan. 27. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
mert én most találtam erre az oldalra nem nagyon tudom még mi hogyan ..tehát holnap tesztelek...köszi azért hogy válaszoltál....
2015. jan. 27. 11:25
 5/10 anonim ***** válasza:
Első vagyok,tesztelhetsz már,ki kell mutatnia.Én nem emlékszem a megjön érzésre már,hogy volt-e,de nekem volt kis pecsételésem mikor 7 hetes terhes voltam,így én akkor mentem is a dokihoz már.Ha majdnem egy hete késik neked,akkor már 5hetes terhes vagy,ha pozitiv a teszt,akkor 2hét múlva mehetsz dokihoz,lesz szívhang is már.
2015. jan. 27. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem igen. Nekem is ez volt. :)
2015. jan. 27. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
köszi a választ ..ugy izgulok annyira szeretnénk babát párommal ...de amellem három hete akkor e miatt fáj??érzékeny be van durranva nagyobb..félóránként járok pisilni és hajnalba arra kelek fel mindneapp hogy ki kell mennem pisilni eddig sose volt igy...
2015. jan. 27. 11:46
 8/10 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem nyugodtan tesztelj egyet én babára tippelek. Nekem is csak fájt a hasam mintha meg akarna jönni de nem jött. Emellett folyton pisilni jártam én is. Egy hete késett amikor teszteltem egyet délutáni vizeletből és erős pozitív volt :-)
2015. jan. 27. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Lehet attól igen,de sokan akik gyereket akarnak,csak bebeszélnek maguknak mindent. Nem feltétlen a terhesség jele amit felsoroltál,de lehet annak is a jele,ha nem tesztelsz,nem fogok megtudni...
2015. jan. 27. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat...mindenképp mostmár tesztelek
2015. jan. 27. 13:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!