Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért búskomor, és mosolyog...

Miért búskomor, és mosolyog keveset 7 hónapos kislányom? Ez valami változás nála?

Figyelt kérdés
Eddig nem volt ilyen, de vagy egy hete kevesebbet mosolyog nem csak másokra, hanem rám is. Nyűgösebbé vált, és ha nem tetszik neki valami, csapkod, ha odahajolunk közel, csikar, mar, és húzza a hajunkat. A családunkban nem történt semmilyen változás, nem érhette őt semmilyen "trauma". Ez nagyon rossz érzés, mert Ő egy tündéri, vidám örökké mosolygós baba volt. Mi lehet szerintetek a gond? Talán a foga jön? Még nem bújt ki, de már megindult, az látszik.
2010. febr. 8. 21:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy valami belső inger miatt rosszabb a kedve és nagy valószínűséggel ez a foga. Gondolj bele, ha neked fáj, te sem tudsz másra koncentrálni. És a fog nem csak akkor fáj, ha áttöri az ínyt már jóval előbb. Remélem, hamarosan kibújik, állítólag az első 6 fog okoz problémákat, utána már nem olyan vészes.
2010. febr. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi :)) Én is ebben reménykedem. Neked mennyi idős(ek)?
2010. febr. 8. 21:54
 3/7 anonim ***** válasza:
Foga lesz. Baromira tudnak szenvedni:( a fiam első nyolc foga elég simán jött ki, de a négy rágó magas lázzal és 3 hét orditással járt:(
2010. febr. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nálunk ugyanez van, vasárnap lesz 8 hónapos. Neki sincs még foga, de szerintem most már tuti az lesz, csak nem könnyű...
2010. febr. 8. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
1. vagyok. Honnan tudtad, hogy több van? :) 7,5 hónaposak, három kislány. :) És még csak kettejüknek van kettő.
2010. febr. 9. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

1. nek: Nem tudtam, csak gondoltam, megkérdem, hány gyereked van. De hogy hármasikrek,... hát ez nem semmi! : ))

És ők is ilyen szomorkásak voltak a fogzástól?

2010. febr. 9. 09:27
 7/7 anonim ***** válasza:
az én babám nagyon rosszul viseli a fogzást, nyűgös lesz, egész nap rajtam csüng, nem lehet vele semmitkezdeni, semmi se jó neki. Nálunk eddig az összes fog cirkusszal járt, most jön neki a 11. és a 12. 14 hós lesz nemsoká.
2010. febr. 10. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!