Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Sírva ébred reggel még mellett...

Sírva ébred reggel még mellettem is, másnál hasonló, mikor nőtte ki?

Figyelt kérdés
Olyan rossz így ébredni reggel, hogy teljes torka szakadtából vigasztalhatatlanul sír. Hajnalban mindig magam mellé veszem, ha megébred és alszik nyugodtan így reggelig. 6 körül már ébredezik, sír, de van, hogy sikerül visszaaltatnom, félóra múlva újra ébred, de akkor már annyira sír, hogy a szemét sem nyitja ki, teljes erőből. Nagyon nehezen hagyja abba, ha felállok vele, felültetem, beszélek hangosabban, éneklek, szóval, ha kizökkentem és látja, hogy ott vagyok, utána mosolyog és játszik. Miért van ez? A kiságyban is így ébred, de durva, hogy még mellettem is. Nálatok hasonló, mikorra nőtte ki? Most 7 hónapos.

2015. jan. 28. 18:20
 1/4 anonim ***** válasza:
A fiam addig sír torkaszakadtából, amíg reggelit nem kap, pedig már elmúlt egy éves. Igazi haspók. De legalább már éjjel nem eszik, de így reggel még türelmetlenebb. Idővel majd nem ilyen lesz. Még.nem túl okosak ebben a korban, lehet hogy meg is ijednek, mert nem értik, hogy mi történik.
2015. jan. 28. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A kislányom nagyon gyakran kelt és kel is a mai napig sírva, pedig már 1,5 éves. Mivel éjszaka nem ébred enni/inni, arra gondolok, hogy ki van száradva a torka és/vagy éhes. Ha már viszem az ágyába a tápszert, vidáman mosolyog és onnantól semmi panasza nincs. Lehet a te kicsidnél is hasonló a helyzet.
2015. jan. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Erre én is gondoltam, de ha kinyitja a szemét és észreveszi, hogy ott vagyok akkor mosolyog, játszik az ágyban. Biztos éhes is, de szerintem nem vészes, mert akkor ordítana tovább. Jajj, csak jó lenne már ha máshogy ébredne. Na de még tényleg kicsi, majd eljön az is. :)
2015. jan. 29. 13:50
 4/4 anonim ***** válasza:

Az én kisfiam 6 hónapos és nálunk is hasonló a helyzet.

Már azt hittem, egyedi eset vagyunk, de megnyugtató, hogy mások is járnak ilyen cipőben. :-)

Ezek szerint átlagos, normális jelenségről van szó.

2015. jan. 29. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!