Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Koraszülött baba szeretkezés...

Koraszülött baba szeretkezés miatt? Okolnom kellene magam? Csúnyán leoltott az egyik orvos.

Figyelt kérdés

Kislányom 33. hétre született, hivatalosan nem voltam veszélyeztetett. Mondtam az orvosnak, hogy az utóbbi időben sokat voltunk együtt a férjemmel, erre leoltott, hogy gratulál, hogy ennyit képtelenek vagyunk kibírni a babánkért :( Mert hogy szerinte ezért jött korábban. De egy másik doki szerint viszont az oka ismeretlen és ne okoljam magam, semmi köze nem lehet a kettőnek egymáshoz.


Nagyon "belémmart", amit az első doki mondott. Tényleg hibásak vagyunk? A babának légzésproblémái vannak, inkubátorban van. Éjszaka elfolyt a vizem, mentő vitt be és már nem tudták bent tartani, fél óra alatt megszületett.



2015. jan. 29. 12:44
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nem tartom sokra az olyan orvost, akik feltételezget... Ha így végzi a munkáját, talán jobban járt volna ha hentesnek megy. Szerintem ha a szextől lett volna, akkor érezted volna már közben is hogy sokat keményedsz vagy nem kellemes. Nálam most ez van, ezért le is álltunk vele. Az első terhességemnél nem volt ilyen. Mindenesetre kétlem hogy ezt bizonyítani lehet, így semmi alapja nem volt ilyen kijelentést tenni.
2015. jan. 29. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Először is.Gratulálok a babához! Egészsége legyen ez a fontos.

Másodszor ha jól tudom az orgazmus méh össze húzodásokat eredményez,de ez nem jelenti azt hogy feltétlenül szülés indito hatásu.

De én az orvosom pl 28 hét után nem ajánlotta a sűrű együttlétet pedig panaszmentes voltam.

Nem utolso sorban az orvosodnak is gratulálok hogy ekkora paraszt és alapvető dolgokrol nem ad tájékoztatást

2015. jan. 29. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!