Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ez normális? Pár napig négykéz...

Ez normális? Pár napig négykézláb hintázik, kiül oldalra majd napokig semmi.

Figyelt kérdés
2015. jan. 29. 20:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, normális. Hamarosan biztos újra csinálni fogja.
2015. jan. 29. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szerintem nincs gond. igaz az én fiam napi szinten hintázik, szinte állandóan :) de pl kb egy hete fordult meg először hátról hasra egy nap 2x azt két napig semmi. hasról hátra több mint egy hónapja csinálta először de azt is elég ritkán, igaz szeret is hason lenni. tehát van hogy annyira lusti :) de azt behozza másnap.
2015. jan. 29. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

igen az.


másra gyúrnak olyankor


p az én babám 5 hósan elkezdett gagyogni, de még az utca emberének, ill a dokornőnek is be nem állt a szája, amikor 6-7 hósan elkezdett forogni, kúszni, stb, szinte megszűnt a kommunikáció...


te babád lehet növésre gyúr, ugyanis a mozgás nagyon sok kalóriát eléget, olyankor többet esznek, ajánlatos is vitaminosakkal tömni, pl ne gyakran tejpéppel.



meg azt is észrevettem, hogy amíg itthon forgott egy párat, ehhez képest vendégségben amikor voltunk a franciaágyon volt, körbetettük játékkal, órákon át sergett, forgott mint aki be van sózva, meg is lepett.

2015. jan. 31. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!