Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másnak is "beszopta" a gyerkőc...

Másnak is "beszopta" a gyerkőce az influenzát?

Figyelt kérdés

Ma reggelre iszonyúan folyt a picurkám orra, aztán lázas is lett, délutános volt a dokinéni, lementünk, és csurig volt a rendelő ugyanilyen tünetű gyerkőcökkel.


Ez a sima influenza, de számomra rejtély, honnan szedte össze, nem járunk nagyon sehova, csak nagyszülőkhöz, és senki nem beteg a családban...


Gondoltam megkérdezem, más gyerkőce is beteg-e?

Egy éves az én gyerkőcöm egyébként.

Nehezen viseljük az orrszívást... :-S


2010. febr. 9. 19:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem szerencsére és remélem nem is fogja. Már voltunk betegek az idén, ami elég csúnya volt. Ne ijesztgess!

1 éves.

2010. febr. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mi voltunk benne remélem már nem leszünk még egyszer.

Hogy sima volt-e nem tudom.3 napig 39fokos láza volt:((

Torka fájt, taknya-nyála egybefojt..

2010. febr. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Ne haragudj, nem akarok senkit sem ijesztgetni!


Csak meglepett az a sok gyerkőc a váróban, mert a hülye új influenza óta nem hallani arról, hogy járvány lenne.

Tavaly ilyenkor már hangos volt a sajtó a sima influenza-járványtól, és nem tudom, hogy idén akkor nincs is?


Én naiv azt hittem, csak a foga miatt lázasodott be a gyerkőc, és amiatt náthás... de sajna vírus...

2010. febr. 9. 20:09
 4/4 anonim ***** válasza:

Itt nálunk is (Németország)van valami.Benne van a levegöben.A lányommal is vasárnap az ügyeleten voltunk.Nagyon csúnyán köhögött,köhög....

Szerencse nem volt láza,meg nincs is.Viszont a rendelö tele volt,e´s folyamatosan jöttek a szülök a gyerekekkel.Most tüsszög is,de a köhögés már javul.

2010. febr. 10. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!