Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális ennyi kaki hozzátáplá...

Normális ennyi kaki hozzátáplálásnál?

Figyelt kérdés

Anyatejesként 4 naponta kakilt. Most 6,5 hós, 2 hete van kiváltva az ebéd. Reggelire gyümi, este Sinlac.

A pelusba szinte allandoan belekakizik, neha csak kis bogyokat, neha rendes hurkat vagy legalabbis olyasmit..tehát azt értem hogy pár dolog fogja a hasát és emiatt részletekbe kakil na de hogy napi 6-szor??? erolkodni is szokott de csak a mini kakiknal. igyekszem itatni, inkabb lazito dolgokat adni ami nem konnyu mer kb minden fogja a hasat.

Na de most komolyan normalis ennyi kaka? ha osszeraknam egy kupacba kb 4 ujjamnak megfelelo mennyiseg...


2015. febr. 2. 16:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Én úgy tapasztaltam, hogy a sinlac kicsit fogja a hasát. Tehát, ha pl kap aznap banánt is meg sinlacot vacsira, akkor a vacsihoz keverek egy kanál őszibarackot, vagy a délutáni desszerthez kap valamennyit. Így most minden reggel van szépen széklete. (Nálunk még a sárgarépa fogja meg nagyon, akkor szokott erőlködni kissé)
2015. febr. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

reggel általában nem hasfogó gyümölcsöt keverek neki kekszel, vagy zabpehellyel..utóbbi tudtommal lazít...meggyel, vagy körtével...mindkettő lazít..

ebédre veszek ki a mirelitből 100 ml sütőtököt, ami ugye lazít, ehhez megy 3 jégkockányi nem lazító, pl. krumpli répa vagy cékla...este meg kap egy nagy adag sinlacot...

a többi anyatej..mindeközben iszik napi 1 dl körül higított baracklevet...tehát elviekben nem kellene hogy székrekedése legyen, de már a hozzátáplálás eleje óta küzdünk vele, lassan 5 hete...néha lazább neki, ha napokig nem kap semmi olyat...de hát nem élhet sütőtökön szegénykém..de lassan 7 hónapos és bővíthetem a repertoárt.

2015. febr. 2. 20:00
 3/3 anonim ***** válasza:
Az en kislanyom is 6,5 honapos, neki minden eves utan van szeklete. Teljesen valtozo milyen allagu. Ha egy hetig ugyanazt eszi, akkor is kepes mindig masmilyet kakilni :D nem baj az ha sok szerintem, ha be lenne szorulva az rosszabb lenne :(
2015. febr. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!