Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Libero newborn 2-es pelus...

Libero newborn 2-es pelus újszülöttnek jó lesz vajon? Szeretitek egyébként a liberot?

Figyelt kérdés
Újszülött babának Libero newborn pelust vettem, mivel egyrészt az volt akciós a rossmanban, másrészt hát newborn volt ráírva, gondoltam az jó lesz. Viszont ez 2-es méret (3-6 kg), és sokan azt írják, 1-est érdemes venni újszülötteknek... Most akkor jó lesz ez vajon, vagy vegyek egy 1-est is? Csakhát megzavart, hogy újszülötteknek való, alapból azt kaptam le a polcról...
2015. febr. 3. 11:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha nagy baba lesz, akkor nem sokáig lesz jó, talán 1-2 hétig. Kicsi csomaggal vettem, aztán 1-es is kellett.
2015. febr. 3. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az én kislányom 3,5 kilóval született, mi 1-es pelust vettünk, tökéletes volt neki, sztem a 2-es nagy lett volna eléggé. Most már lassan 6 hetes, és most kell majd cserélnünk a 2-esre, szal én inkább vennék egy csomag 1-eset, aztán meg majd látjátok.
2015. febr. 3. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok: elírtam, 2-es is kellett.
2015. febr. 3. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

szia, nekem elég nagy babám, 4250 g os 54cm és én vettem 2-5ig pampers premium care-t és bőven jó volt rá. még 1-2hétig azt hordta. tehát én tuti vennék egy kisebb csomag 1es pelust is.

amúgy nekem most egész jó a véleményem a liberoról. lehet változtattak rajta, de régen vettem 3ast, nagyon rossz volt a pampershez képest, most vettem 4es és 5öst kicsit keményebb mint a pampers de ugyan olyan jó. előtte csak a háta volt picit gumis most már a tépőzár is. nem tudom hogy minden méret ilyen e. tehát én kellemeset csalódtam benne.

2015. febr. 3. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
mi egy hónapig használtunk 1-est de előbb válthattunk volna 3700-el született. szerintem azért a kórházba vegyél egy csomag 1-est aztán meglátod, majd elküldöd a férjed pelusért. a súlybecslések ilyenkor nem pontosak, nekem 2.80-3.20 között saccolták.
2015. febr. 3. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
53%

A kórházban adnak pelenkát. Szülés után a súlyától függően a férjedet küldd el pelenkáért. Ha 3kg-hoz van közelebb, akkor kell egy csomag 1-es, ha 4kg-hoz van közelebb, akkor kettes. De a kettes mindenképp kelleni fog.


A lányom 3,2 kg volt, jó két hétig hordott 1-es Liberot.

A 3-as tartott nagyon sokáig, vagy két-három hónapig. 8 hónaposan váltottunk 4-esre, de szerintem ez egy éves koráig kitart.

2015. febr. 3. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én Pampers-t vettem, mivel az puhább anyagból van. A Liberot amúyg nagyon szeretem, amikor nőtt picit, olyat vettem már neki. De a Pampers a pici, görbe, vékonyka újszülött baba lábakra jobb volt nekünk.
2015. febr. 3. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat! :) akkor veszek egy csomag 1-est is. :)
2015. febr. 3. 13:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!