Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy lassan 11 hós baba tud...

Egy lassan 11 hós baba tud hisztizni? Ha igen, ti hogy szoktatok reagálni rá? Mit tesztek, hogy többé ne forduljon elő?

Figyelt kérdés
2015. febr. 3. 15:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Már egy 7 hónapos is tud. Ha hisztizik, nem kell vele törődni. Csinálj úgy, mintha ott sem lennél és nem hallanád a hisztijét.
2015. febr. 3. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ó a lanyom 11 hósan mar a földre leverte magát :D simán . A most másfél eves lanyom rettentően hisztis , ha mar egy apróságot nem kap meg ... Ilyenkor padlót fog es veri magát . Én meg szépen ott hagyom, es nyugodt hangon elmondom neki hogy majd ha befejezte a hisztit akkor felveszem megnyugtatom vagy valami ilyesmi. A másik az higy elterelem a figyelmet mással fel parc alatt vége :)
2015. febr. 3. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Persze h tid hisztizni. Pár nap múlva lesz egy éves a kislányunk és már pár hónapja hisztizik ám, földhöz vágja magát, feszíti. Én ilyenkor nem foglalkozom vele, ott hagyom és abba is marad.
2015. febr. 3. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A kilenc hónapos kislányom, ha nem adok neki valamit oda, ami kell neki, vagy nem veszem ölbe, amikor akarja akkor leveri magát a földre és a lábaival rugdossa. Szóval tud hisztizni. Nem hiszem, hogy ebben a korban lehet mit tenni. Én is elmagyarázom neki, hogy miért nem szabad az adott dolgot megfogdosni, de ilyenkor még nem értik meg.
2015. febr. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Bizony, hogy tud. Az én kislányom is 11 hónapos, és egy ideje már ő is hisztizik. Ha valamit akar, és nem lehet, vagy nem azonnal kapja meg, elkezd "sírni", és feszíti magát hátra. Én ilyenkor le szoktam fektetni a földre, és ott hagyom. Ezen annyira meglepődik (egyenlőre) hogy folytatja tovább a játékot, vagy amit épp csinált, a hisztit pedig elvágták. Remélem ez még egy darabig hatásos hiszti ellenszer lesz :-)
2015. febr. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!