Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kivinnétek a babát ilyen...

Kivinnétek a babát ilyen fagyban most? Csak mert vennem kellene tápszert, valszeg az újra allergiás és más nincs itthon.

Figyelt kérdés
2015. febr. 3. 17:58
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

mostanában akartam a tápszerrel újítani, amit vettem vihettem vissza, erre most meg ez ...


motfelébredt és már meg nem piros pöttyös a hasa, háta..

2015. febr. 3. 18:28
 12/15 A kérdező kommentje:

de szóval ki lehet nőni az allergiát? az jó :)


szóval volt itthon normál tápszer, vettem egy újat, de mivel azt vissza kellett vinnem, addig még az előző utolsó porait ette, addig hoztam a másikat, amitől pöttyös lett, ha attól...és szóval voltunk mi is kint ma, tényleg szép idő volt

2015. febr. 3. 18:31
 13/15 anonim ***** válasza:

1. még -5 fok sem fagy

2. egy 9 hós gyerekkel alap, hogy kimegyünk ilyen időben is

3. ha kisebb lenne, is kimennénk, mert nem cukormázból van

2015. febr. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Mondjuk nem kellene ennyire túldramatizálni. Nincs is fagy, mínuszban is ki lehet vinni a gyereket, főleg 9 hónapost. Igen, kivinném, semmi baja sem lesz, ha felöltözteted, a tápszer is elég fontos, főleg ha úgy gondolod, hogy nem jó neki. Bár, orvossal azért megbeszélném, a tápszer dolgot.
2015. febr. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
8 hónapos babámat minden nap kétszer viszem sétálni! Vidékiek vagyunk, van nagy teraszunk is, fedett, így ha esik az eső, kirakom oda aludni. Csak akkor altatom bent, ha nagyon fúj a szél, vagy -5-nél hidegebb van. Jól fel kell öltöztetni (na nem túlzásba vinni, láttam már olyat is, akin takaró volt, meg bundazsák, meg overal...)
2015. febr. 4. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!