Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aludj jól gyermekem módszer....

Aludj jól gyermekem módszer. A napközbeni alváshoz is ezt alkalmazzátok?

Figyelt kérdés
Én a kisfiamat napközben kevés ringatással vagy babakocsiban vagy cicin altatom, mikor hogy jön ki. Reggel fél hat körül pedig már eléggé nyöszörög, ezért kiveszem és magam mellett, cicin még szuszokálunk egy órácskát. Nektek hogy alakul?
2010. febr. 10. 08:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Napközben csak most altatom babakocsiban,mióta fogzik.Amúgy magától alszik el.Reggel fél 7kor kel,és nincs visszaalvás.Viszont este 7kor már alszik.
2010. febr. 10. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! Igen, napközben is, de az már nagyon könnyen megy, már csak leteszem és szépen elalszik pár perc alatt. Az én kicsim reggel 6 körül szokott kelni, olyankor szopi utána játszunk, én már nem bírom visszaaltatni, teljesen kialussza magát addigra.
2010. febr. 10. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
9 hónapos lesz a kisfiam, 2x alszik, Délelőtt elalszik magától az ágyában, délután viszont nem akar-nem értem miért-pedig fáradt. Így akkor cicizünk, úgy alszik. Este is szépen magától alszik el a kiságyában.
2010. febr. 10. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2010. febr. 10. 11:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!