Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hordozókendős anyukák, mennyit...

Hordozókendős anyukák, mennyit tudtok aludni a baba mellett éjjel, illetve nap közben? Hány hónapos a babátok?

Figyelt kérdés
2015. jan. 27. 15:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Bocsánat. De mi köze a baba alvása a hordozókendős anyukákhoz?
2015. jan. 27. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem 3 hónapos a kislányom, általában csak délutánonként, meg este felé kötöm kendőbe, mikor már nagyon nyűgös, és akkor el szokott aludni benne.

Este elalszik olyan 10 - fél 11 körül, és reggel fél 9 - fél 10 körül kel. Közben persze ébred többször, szopizik, de már alszik is vissza, szóval elég jól tudok mellette aludni, néhányszor már előfordult, hogy az éjszakát is átaludta, de ez ritka. Én csak olyan éjfél körül szoktam elaludni, de kb. fél 9-ig alszunk reggel (a baba tovább).

Nap közben nem tudok mellette pihenni, mert van egy 3 éves bátyja is, de nem is igazán vagyok fáradt, mert éjszaka elég jól "működik" :).

Elárulod, hogy hogy jön ide a hordozókendő, vagy miért éppen tőlük kérdezed?

2015. jan. 27. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Érdekel, hogy akik többet hordozzák, azoknál könnyebben alszik-e el a baba, illetve többet, vagy kevesebbet alszik-e, hogy lehet-e bármilyen kapcsolat a kettő között, mint. pl 2-es válaszoló, amit írsz, hogy beleteszed, amikor nyűgös, és akkor elalszik.
2015. jan. 27. 16:02
 4/4 anonim ***** válasza:
En sem ertem pontosan a kerdest de az en babam rengeteget volt hordogokendoben kb.7-8hos koraig csak ott aludt (nappal). Aztan ugy ereztem nem kenyelmes neki es agyban altattam es egyre jobban aludt ott. Az ejszakaink sokaig borzalmasak voltak. Az atlag 3-4 keles volt neha tobb. De nagyon gyorsan jottek a fogai. Most 17 hos. 1 honapja 1-2x kel ejszaka es mar nem csak cicin alszik el hanem mellettunk fekve is. Sztem most ert keg ra. Szoval a sok ejszakazas es a nappali maratoni hordozas utan is ugy erzem jo h.igy csinaltam mert megert mindenre magatol. Most a legsziveseben babakocsiban alszik el.
2015. jan. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!