Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5-6 hós babának milyen játékot...

5-6 hós babának milyen játékot vegyek, ami lefoglalja?

Figyelt kérdés
2015. febr. 7. 20:32
 1/9 anonim ***** válasza:
a játszószőnyeg a legjobb szerintem :-) tud játszani a játékokkal meg forgolodni is rajta. de már csörgőzni is szeretnek ilyenkor.
2015. febr. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
17%
HÓS???
2015. febr. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

nyisd ki a konyhaszekrényt, sokkal jobban tetszik a kicsiknek mint a FP :D

pl. habverő, fakanál, vizes flakonok, kiskanalak, fazekak, ha elég ügyes még verheti is a fazekat a fakanállal :D

2015. febr. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nálunk az egyszerű rágókák jöttek be a legjobban, illetve a zenélő kütyük. (kapott egy ilyen tologatható kutyusos Fisher Price-os kereket vagy mit, azt nagyon szereti)

De néha a legegyszerűbb dolgok kötik le, mint pl. most olyan zsepi van itthon, aminek mindenféle színű pöttyös a csomagolása, nahát azt meglátta, azóta imádja, mindig a kezébe nyomok egy kis csomagot és elvan. :)

Játszószőnyegünk is van, azon is szeret lenni, de egy idő után megunja.

2015. febr. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
az én fiam 6 HÓS imád minden színes dolgot. játszószönyegünk nincs, egy vastag pléd van leterítve neki. de van sok csörgője, rágókája....vehetsz nyomogatós zenélő, állathangokat kiadó kütyüt is. nekünk is van, elég keveset tud de imádja nyomkodni. lassan veszek neki nagyobbat. vagy tettem fel neki egy bárhova szerelhető játékívet, raktam rá plusz csörgőket azokat is szereti elkapni. stb. a kemény csörgőket nem ajánlom, mert ahogy élvezi hogy csörög fejbe vágja magát.
2015. febr. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Eddig szerette a játszószőnyeget, sokat elvolt benne, de mióta forog nem igazán érdekli. Van sok zenélőse, csörgője, de nem sokáig kötik le. Azt szereti legjobban, ha mi játszunk vele, amit persze mi is szeretünk, de ma is napközben 1 órácskát aludt, így elég nehéz folyton lefoglalni. Őket ugye még nem lehet ültetni??
2015. febr. 7. 21:05
 7/9 anonim ***** válasza:
Akkor lehet ultetni, ha mar magatol ul.
2015. febr. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az én gyerekeimnél az üres palacknak volt mindig a legnagyobb sikere. De tehetsz is bele valamit, ami csörög-zörög, akkor rázogatni is lehet.
2015. febr. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Pet palack, üres zacsi, újságpapír. Persze kizárólag felügyelet mellett! Nálunk is halomban állt ezer játék, de ezekkel volt el legtovább. :)
2015. febr. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!