Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kismamak, eleg a babafurdeto...

Kismamak, eleg a babafurdeto vagy hasznaljak babasampont is a picinek? Mindenkepp kell a sampon? Elso babA

Figyelt kérdés

2015. febr. 8. 10:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
elég a fürdető :)
2015. febr. 8. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Mi még sosem használtunk sampont. 1 éves a fiunk, de a fürdető eddig még elég volt.
2015. febr. 8. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
hát mi koszmóra vettünk. kb 1hós volt mikor kellett, BABE-t vettünk. akkor elmúlt tőle, azóta heti 1-2x mosom neki samponnal. fél éves a fiúnk.
2015. febr. 8. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Míg picik voltak, mosdókenőccsel mostam a hajukat naponta. Védőnő azt mondta, ez segít a koszmó megelőzésében. A mosdókenőcs meg azért jobb, mint a fürdető, mert nem szárítja ki a baba érzékeny bőrét.
2015. febr. 8. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A babafürdetők samponként is funkcionálnak, mi is csak koszmóra vettünk Babét, de kb 2-szer használtuk.
2015. febr. 8. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Igen énis néztem hogy külön van koszmóra is sampon ha úgyvan:) köszi
2015. febr. 8. 11:26
 7/11 anonim ***** válasza:
Mi kecsketejes szappant használunk. Semmi mást.
2015. febr. 8. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Mi akkor kezdtünk el sampont használni, amikor már jelentős mennyiségű haja volt. Amikor csak pár szál babahaj a buksiján, arra elég volt a sima fürdető (koszmó elkerült)
2015. febr. 8. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Az én babám 7 hónapos és ezt veszem neki a DM-ben: [link] iagzából nem a márkát néztem, nem is az összetevőket hanem a praktikusságot. Mivel nincs fürdőkádunk, a babakád meg macerás és tócsában áll a szoba így mikor én tusolok a párom behozza hozzám és együtt tusolunk, ilyenkor egyszerűbb pumpálni. Én megmondom őszintén csak a fenék-nuni mosom neki ezzel, máshol beleértve a haját is csak sima vízzel szoktam, semmiféle fürdetőt nem használok rá.
2015. febr. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha nincs nagy haja, akkor felesleges külön sampont venni. A lányom hosszú hajjal született. Állandóan büfizett és abban a pillanatban bele is feküdt. Így szinte mindennapos volt a hajmosás, ezért vettünk sampont.
2015. febr. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!