Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 hónaposnak mivel mossam a...

2 hónaposnak mivel mossam a haját?

Figyelt kérdés

Nekünk a gyógyszertári fürdetőkrém nagyon nem jött be.

Gabi esti fürdetővel fürdetem a kicsimet, a haját meg Johnson's Baby Búzacsírás samponnal, amitől viszont száraz lett a fejbőre. Remélem, nem lesz koszmós a kicsim.


Milyen bébi samponokat ajánlanátok? Vagy a szárazság miatt inkább váltsak koszmó elleni samponra?



2014. szept. 15. 11:43
 1/9 anonim ***** válasza:
én a gyogyszertarit használom ugyan, de ajanlottak a Bio Baby markat esetleg probald ki.
2014. szept. 15. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Babé koszmó elleni sampon. Picit drága (1600ft körül van), de nálunk fél évig tartott mire kifogyott, tehát behozza az árát. Arról ugye nem is beszélve ami a lényeg, hogy rendkívül jó a piciknek, nem szárít egyáltalán, és a koszmó sem jön ki, vagy ha van eltünteti.
2014. szept. 15. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell a sampon ilyen picinek még! Kiszárítja a fejbörét neki! A vizzel amiben fürdeted most le a kis fejét. Az elég neki, nem piszkos ö! Nem volt koszmós egyik gyerekem se soha, de nem is használtam semmi sampont addig amíg nem volt hajuk..
2014. szept. 15. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A fejbörét pedig mosás után kend be gyógyszertárinoliva olajjal hogy ne legyen száraz. A koszmó pedig nem más mint felgyülemlett száraz bör. Az olaj abban is segít, mert felpuhítja, majd óvatosan le lehet vakarászni neki.
2014. szept. 15. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mi a lila Johnson sampont használtuk. Az első félévben szinte naponta kellett mosni a haját, mert mindig lebüfizte, vagy egyből belefeküdt. Hosszú hajjal született, így szárítani is kellett. Csak egyszer volt egy kicsit koszmós, az hamar elmúlt. Viszont nem szárította a sampon a bőrét.
2014. szept. 15. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat. Akkor mosom meg a kis haját, ha bukott anyatejet és belefeküdt, vagy ráfolyt, mert pár óra múlva nagyon büdi tud lenni. Olajozni soha nem mertem, főleg nem fürdés után, nem lesz ragacsos a kis haja utána? Hiszen egy olajozott hajba minden beletapad, mindent összeken, nem?
2014. szept. 15. 13:16
 7/9 A kérdező kommentje:

Kövezzetek meg, de én akkor is szeretem, ha finom illatos a kisbabám, a sima víztől, a gyógyszertári fürdetőtől, na meg a napraforgó olajtól nem lesz illatos.

Én imádom ezeket a bébi fürdetőket, testápolókat, annyira kellemes, baba illatúak.

2014. szept. 15. 13:17
 8/9 anonim ***** válasza:
Én is sima vízzel mosom a kis haját, mert még elég érzékeny a kis bőrük, meg nem is koszosak ők, csak picit ránk izzad, na meg bukik kicsit. Megértem, hogy szereted ezeket. Én is szeretem és gondolkoztam is már rajta, de nem merem még.
2014. szept. 15. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok. Ha csak kicsit bukik, illetve rövid a haja, akkor biztos elég lehet a víz. De a hosszú hajba könnyen beleszárad a büfi, nincs túl jó illata. Nálunk szinte egész nap visszajött a tej. Már 1 éves, egyáltalaán nem büfizik, így hetente csak 2-szer mossuk a haját, de azt is csak azért, mert most meg a kaját keni bele.
2014. szept. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!