Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek hogy fog kinézni...

Szerintetek hogy fog kinézni a kisbabánk?

Figyelt kérdés

Én félig magyar, félig francia vagyok.

A férjem marokkoi.[arab külsó]

Én szõke hajú , és kék szemû vagyok.

Zserintetek hogy fog kinézni a kisbabánk??



2015. febr. 8. 19:04
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Az arab gének dominánsak, de ettől még nem biztos, hogy arab külsőt fog örökölni a kicsi.

Nálunk teljesen random módon öröklődtek a tulajdonságok - egy kicsi innen, egy kicsi onnan.

Én magyar vagyok (barna haj, barna szem, világos bőr) férjem arab. Első fiunk szőke, kék szemű és világos bőrű. (apukám volt szőke kiskorában, zöld szeme a férjemnek és egyik húgának van)

Második fiunk barna hajú, kék szemű, világos bőrű. (kék szeme apukámnak és a férjem egyik húgának van)

Szóval bármi lehet, de igen, a legvalószínűbbek az arab külső jellemzők, mivel az a domináns.

2015. febr. 9. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:

Mivel nem írtad, milyen az arab barátod bőre és szem színe , csak következtetek. barna, barnás bőrű, és barna szemű lesz mint az apja.

erősek a apától hozott gének.

A szomszédomból, férjhez ment egy lány egy kubaihoz, Magyarhonban jártak egyetemre ott ismerkedtek meg, aztán amikor terhes lett férjhez ment a kubai barátjához(a gyermek apjához) a gyerek Kubában született, kisfiú, aztán a másik gyereke is fiú lett aki szintén Kubában született. Házasságuk nem tartott sokáig, 4 év után a leányzó, akarom mondani asszonyság visszatért ide MO-ra a szűlőkhőz. A gyerekek tiszta apjuk, a nagyobb, ő szép kisfiú, Olyan kékes fekete haj, hatalmas fekete szemek, a kisebb olyan világosabb csoki bőrű, barna szemű, tömpe orrú, egyszóval csak az apa vonásit hozta a két gyerek. az anya a ő világosbarna haj, fehér bőr, barna szem.

Te fehér bőrű és kék szemű vagy , ezért több mint valószínű apjára fog hasonlítani a kisbabád, akinek már most és persze neked és a lelendő ifjú apának is jó egészséget, sok boldogságot!

2015. febr. 9. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Bennem van török,német meg zsidó is annak ellenére nincs nagy orom és szőke hajam és kék szemem van.
2015. febr. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Utolsó, mintha pontosan engem írtál volna le :D Csak nekem barna a hajam, de amúgy kék szem, nagyon fehér bőr, és inkább kicsinek mondható orr. Pedig apai ágon nálunk mindenki kreol bőrrel rendelkezik, sőt, még az öcsém is. Úgy látszik, én kimaradtam a szórásból :D
2015. febr. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Ajánlom figyelmedbe a make me babies oldalt.Feltöltöd a fotóitokar és már kész is a gyerek :)
2015. febr. 11. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!