Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 hónapos a kisbabánk, eddig...

1 hónapos a kisbabánk, eddig minden este fürdéskor feljött hozzánk az anyósom fürdéshez, de én ezt már nem nagyon szeretném, hogy szóljak neki, vagy célozzak rá?

Figyelt kérdés
Meg azt nem bírom,hogy szoptatáskor,ha pont akkor jön be a szobába,puszilgatja meg beszél a gyerekhez!
2014. máj. 15. 19:39
 1/6 A kérdező kommentje:
A párom sincs velem mindig fürdetésnél,mert van amikor estig dolgozik,anyósom meg mindig jelen van
2014. máj. 15. 19:40
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Köszönd meg neki hogy eddig szàmithattàl rà és mond azt hogy most màr egyedül is boldogulsz és ha van valami majd szólsz neki. Ha erre nem reagàl akkor hatàrozottan mond azt neki megy ez egyedül is!!
2014. máj. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szólj neki kedvesen,mert egyre több dolog lesz amit te máshogyan szeretnél, más a véleményetek stb. és már most az elején érdemes ezeket tisztázni és leszögezni, hogy ő a ti babátok, és ti egy külön család vagytok.
2014. máj. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Babeli Zurzavar ***** válasza:

a szoptatss kozbeni puszilgatast nagyon gyorsan allitsd le, mert egy ido utan frusztalni fog, es az sem Neked, sem a tejednek,.sem a szoptatas korulmenyeinek nem hasznal! en ezt a helyedben nagyon hatarozottan kozolnem!

a furdetes mas tema, ott lehetsz finomabb, mond meg Neki, hogy mostant szeretned, ha ez a kettotok meghitt kis programja lenne, mondjuk arra hivatkozva hogy lassan szeretned a babamasszazst bevezetni,.de ha nagyon fontosnak tartja (es Teged sem zavar) akkor beszeljetek meg egy napot, amikor csak O furdethet, addig Te szusszansz egy picit!

2014. máj. 15. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha meg felétek sem nézne,akkor meg az lenne a probléma.ne akard teljesen leállítani,mert rosszul fog esni neki,jogosan.beszélj meg vele bizonyos napokat.én örülnék neki,ha anyósom tizedét foglalkozna a gyerekkel.még szülinapjàn sem köszönti.
2014. máj. 16. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én szólnék a férjemnek, kérje meg szépen ő az anyukáját...

Ha valami nem tetszik, amit/ahogyan az anyósom csinál, én a férjemnek szoktam szólni. Tőle jobban elfogadja az anyja, meg nyilván ő könnyebben is megmondja neki.

Ha én szólnék, felesleges családi feszültségek keletkeznének, amire nincs szüksége senkinek. Ráadásul sokszor valóban jól is jön a segítség, és nem mindegy, hogy elmérgesedett-e a viszony, vagy megmarad normálisnak.

2014. máj. 16. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!