Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy "kell" kinézni egy...

Hogy "kell" kinézni egy kisbabás anyukának? Mi bajuk a kinézetemmel?

Figyelt kérdés
Világ életemben vékony voltam, a szülés után is az maradtam, de nem is ezzel van probléma, anyósom szerint illene mostmár úgy öltöznöm, mint egy anyának, nem mint egy "tinilánynak". Általában farmerban vagyok, mosst télen csizma (nem magas a sarka) plusz valami nőcisebb pulóver+kabát. Ezzel mia gond? Vagy miért kellene máshogy öltöznöm? Itthon van, hogy én is mackóban vagyok, meg ilyenek. Ti hogy öltöztök?
2014. jan. 27. 17:17
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Így :) Anyósod valószínűleg maradi, azt hiszi egy anyukának csak a mackó való. Pedig nem.
2014. jan. 27. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan öltözz úgy ahogy eddig, vagy ahogyan jól esik. Anyós nagyon unatkozhat, hogy ezzel foglalkozik, ez legyen a legnagyobb problémája az életben. Ne foglalkozz vele, nem a ruha különbözteti meg az anyukát a gyermektelenektöl.
2014. jan. 27. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Vagy csak szimplán féltékeny :-)
2014. jan. 27. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Mondd neki, hogy ö meg hordjon kontyot , kendöt, meg nejlon otthonkát, és naphosszat süssön, meg horgoljon a fotelban, mert egy nagymamának így kell kinézni.
2014. jan. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem azzal jön anyám, hogy a hajam vágassam le (fenékig ér), mert az anyásabb, ha rövid a haj. Hát pont teszek rá :) Neked is ezt ajánlom!
2014. jan. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Igen, én is megkaptam, hogy le kéne vágatnom, nekem is majdnem a derekamig ér, mert szerinte a kicsinek az úgy jobb...bár azt nem mondta, h miért..
2014. jan. 27. 17:30
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Na ha az én anyósomszolna bele,hogy hogyan öltözzek elküldeném melegebb éghajlatra. Egy anyuka miért nem lehet csinos? Öltözz úgy ahogy jól esik, s a hajadse vágasd le, én most növesztem vissza (majdnem térdemig ért, másfél éve vágattam le vállamig).
2014. jan. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
79%
Térdedig? :O
2014. jan. 27. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg anyósodat, hogy szerinte a fia mit szólna ha otthonkában közlekednél ezentúl? :D
2014. jan. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
33%
Figyelj! Én nem vagyok még anya,(38) de nehogy asszonyosan kezdj öltözködni. A mostani anyukák fiatalosan öltöznek, sőt kifejezetten, szexisen. Az alakjuk és az öltözékükről a fiatalság sugárzik. A rövid haj meg nem számít a gyereknek, neki tök mindegy, hogy hosszú a hajad vagy rövid. Én különben szánom azokat a kismamákat akik melegítőben, kitérdelt mackó nadrágban mennek ki az utcára. Akik meg levágatják a szép hosszú hajukat rövidre, kifejezetten rosszul vagyok.
2014. jan. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!