Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idős korig kell olajozn...

Mennyi idős korig kell olajozni fürdés előtt a babákat?

Figyelt kérdés
A vitaminos olajjal kentem eddig a hajlatokat.
2010. febr. 10. 20:00
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Szia!

Fürdés előtt olajozzuk, 5 hónapos.A bőre gyönyörű, delymes mindenhol.

/Z/

2010. febr. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
sosem olajoztam:)
2010. febr. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Ki 6 hónaposak vagyunk és mi is minden fürdés elött olajozunk. Én Olaszországban szültem,itt nem divat,hanem a fürdővizbe tesznek olivaolajat.Szerintem ha gondolod olajozz nyugodtan,ártanni nem ártassz vele.
2010. febr. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2010. febr. 10. 21:47
 15/18 anonim ***** válasza:
55%
na én erről még nem is hallottam, ezzel nem leszólom csak nálunk ilyet nem mondott se doki se védőnő, nincs semmi baja a bőrének, de csak gyógyszertári mosakodóval mosom. semmi johnson & johnson
2010. febr. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Ahogy jónak látod. Én egyáltalán nem olajoztam fürdés elött, és szép bőre van.
2010. febr. 10. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

CSak az első két hétben, mert annyira üvöltött közben, hogy gyorsan leszoktunk róla. Másfél éves, gyönyörű, puha, selymes bőre van, nem hiányzik az olaj.


Néha a köldökét meg a fülkagylóját, illetve a füle mögötti részt áttörlöm egy kis olajos vattával, de ezt is kb. havonta egyszer elég.

2010. febr. 10. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
nekem is mondta az anyósom hogy kenjem a testhajlatokat,de nem kentem,soha
2010. febr. 11. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!