Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet ettöl jobb? Nagyon el...

Lehet ettöl jobb? Nagyon el vagyok keseredve. Ma egész nap orditott 4 hos kislányom. Amugy is sírós tipus, de már sokat nevet is és örökmozgó. Ma viszont úgy éreztem, hogy ez csak rosszabb lehet. Ugy érzem nem bírom, pedig imádom őt.

Figyelt kérdés
2015. febr. 9. 20:53
 1/4 anonim ***** válasza:
nekem is vannak melypontok, de naprol napra jobban el van. kitartas kell sajnos, mast ugysem tehetsz. probalj jo atmoszferat varazsolni neki, zene, sok sok jatek es seta. ha ideges vagy erzi rajtad annal rosszabb..
2015. febr. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Lehet jön a foga, az én lányom akkor csinálta ezt. ( persze ha minden más rendben van , evett ivott, tiszta a pelus, nincs meleg nem fázik )

4 hónaposan a lányomnak már ha ilyen vigasztalhatatlan siràsa volt, adta. 2,5 Ml nurofen babyt vagy algoflex babyt . 30 perc múlva elmúlt minden. Addig is tereld a figyelmét. Kapcsolj neki mesét, gyerek dalokat . :)

2015. febr. 9. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem tudok mit írni, csak együttérzek. Ma nálunk is különösen hisztis nap volt, az én fiam már 2 éves. Nem szívesen gondolok vissza az elmúlt 2 évre, és még most is nehéz vele, éjszaka sokat ébred, nem alszik jól... Ő is sírós, "1.5 éve csak fogzik", ergo mindig van valami, amit a fogzásra lehet fogni... Egyszer csak könnyebb lesz..Viszont így, hogy kommunikál már, a nyűglődésmentes időszakok szuperek :)
2015. febr. 9. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
igen,jobb lesz.mindegyiknek van ilyen napja sajnos :-( átérzem,nekem 4hónapig lyan hasfájós volt,reggeltől estig torkaszakadtából,kisebb idegösszeroppanást kaptam minden nap. ki kell bírni ezt az ídőszakot. nekem a hordozás sokat segített,legalább addig nem sírt.
2015. febr. 10. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!