Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az probléma ha a 7 hónapos...

Az probléma ha a 7 hónapos babám még nem utánoz?

Figyelt kérdés
Nyújtogatom a nyelvem, tetszik neki de ő nem csinálja. Vagy grimaszolok akkor mosolyog egyet de semmi. Ha ütögetem az asztalt azt csinálja, de szerintem az sem utánzás csak rájött hogy olyat is tud. Mikor kezdenek el utánozni a babák? Mikor mutatnak dolgokra ha kérdezem hol van a cica, stb?
2015. febr. 10. 12:29
 1/5 anonim ***** válasza:
nálunk 12-13 hónaposan kezdődött ez a fajta mutogatás, és az utánzás, szerintem még nagyon picike ehhez 7 hónaposan :) most 16 hónaposak, most már mindent mutatnak, kérdeznek a maguk módján, és utánozzák, ami tetszik nekik :D
2015. febr. 10. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az en 7 honaposom sem utanoz, ne aggodj, csak nevet a mi grimaszainkon:)
2015. febr. 11. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ó, hát 7 hónapos baba még nem utánoz :). Majd csak olyan egy éves kora körül fog ilyesmiket csinálni, meg rámutatni ha kérdezed, hogy hol a cica. Ne aggódj.
2015. febr. 15. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A 8 hónapos kisfiam sem utánoz, ugyanúgy csinál mindent mint ahogy a te babád. Kinevet ha grimaszolok vagy kinyújtom a nyelvem, és csapkodja az asztalt ha én is csapkodom :-) Én is aggódtam, kérdeztem a védőnőt erről és ő mondta, hogy majd csak 1 évesen fog utánozni, pápá-t inteni és tapsolni.
2015. febr. 15. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sziasztok, megkerdezhetem mikor kezdett utánozni a babátok? :)
jan. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!