Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti milyen dolgokra tanítjátok...

Ti milyen dolgokra tanítjátok egy éves babátokat?

Figyelt kérdés

Nagyon sok mindent tud, és most egy kicsit megakadtam miket tudnék neki tanítani, mivel tudnám fejleszteni.

Tud pl integetni, tapsolni, puszit adni, simogatni, labdát gurít és dob, tologatja a kis babakocsiját, kidobja a pelusát, és imád pakolni.



2015. febr. 12. 22:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
testrészeket...hol van a füled? hol a szemed?
2015. febr. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
vegyél neki állatos babakönyvet, vagy járműveset és tanítsd a kép alapján, hogy mi micsoda. Menjetek ki a konyhába, adj a kezébe lábast, szűrőt és mond el a nevüket. A fürdőben nyisd meg a csapot. Legyen hideg-meleg játék, csak le ne fagyaszd, illetve forrázd a kezét. Adj a kezébe különböző puha és kemény tárgyakat és tanítsd: puha-kemény. Vegyél neki csészerakosgatót és rakjátok őket egymásba, illetve építsetek tornyot belőle. Tegyél egy dobozba mindenféle játékot és engedd, hadd fedezze fel a doboz tartalmát. Teríts rá egy vékony takarót, vagy pelust és játszatok kukucs játékot. Az ajtóhoz üljetek le és nyitogassátok, csukogassátok. Adj a kezébe portörlőt és töröljetek együtt. Ha tud már stabilan járni, fogd meg a kezét, tegyetek be egy jó zenét és táncoljatok. Olvass neki mondókákat.
2015. febr. 12. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

anya taníts engem c könyv szerint

35.oldalán

nem engedi linkelni :(


pdf ben letölthető

2015. febr. 12. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!1esnek képzeld elmondja az Anyám tyúkja című verset ő is csak babanyelven és nem értem :)
2015. febr. 13. 13:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!