Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy cseppentsek a kislányom...

Hogy cseppentsek a kislányom szemébe?

Figyelt kérdés
Egy éves, és cseppentenem kéne neki minden reggel pupillatágítás miatt. De nem tudok neki odacseppenteni, mert annyira kapálózik és ordít, hogy képtelenség lefogni. Már azt hittem eltöröm a karját, annyira feszengett és meg próbáltam a helyén tartani. Hogy csináljam?
2015. febr. 14. 07:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Takaróba tekerd be szorosan, csak a feje legyen kint. És így próbáld.
2015. febr. 14. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi kipróbálom!
2015. febr. 14. 07:58
 3/6 anonim ***** válasza:
plusz ne egyedül próbáld..
2015. febr. 14. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen, takaróba kell tekerni. A fejét oldalra fordítod, és így a "felül" lévő szemének a külső zugába cseppents,majd tartsd a fejét pár másodpercig, és befolyik a szemébe.
2015. febr. 14. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ezt az egészet kínzásnak éli meg szerintem, annyira ordít és sír! Remélem nem csinálok ezzel lelki sebeket neki... :-(
2015. febr. 14. 17:36
 6/6 anonim ***** válasza:

A kisfiamnak 3.5 évesen napi 5x kellett cseppenteni. Nem engedte semmilyen rábeszélés, jutalmazás stb. ellenére sem. Pokróc, szemkifeszítés, máshogy nem ment. Nem hiszem, hogy maradandó károsodás érte, de legalább a szeme meggyógyult. Mindegyik cseppentés előtt próbálkoztam, hogy együttműködjön....

Szóval sajna így vagy úgy, de cseppenteni kell.

2015. febr. 14. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!