Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti hagyjátok a babát, hogy...

Ti hagyjátok a babát, hogy kimásszon, kússzon, guruljon a "hideg" parkettára?

Figyelt kérdés
Most kezdett el kúszni és gurulni, és állandóan lemegy a nemhogy a plédjéről, de a szőnyegről is a parkettára. Jó, nem olyan hideg, de azért nem örülök, hogy azon hasal, félek, hogy megfázik, kb. percenként rakom vissza a plédre. Ti hogy szoktátok? Hagyjátok? Nem fog megfázni?
2015. febr. 14. 10:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Mi hagytuk. Sőt néha az előszoba, konyha járólapjára is kijött, ha elég erő és kitartás volt benne. Nem fázott meg tőle, nem volt beteg.
2015. febr. 14. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen jól felöltöztettem és hadd menjen. :-) illetve amiko sokat ment habtapit vettünk ahol hideg volt pl konyhakő oda kimehetett.
2015. febr. 14. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
persze hogy hagyom. Felöltöztetem, aztán irány, fedezze fel a világot, úgy tanul
2015. febr. 14. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
49%
Body, fölső, harisnya, nadrág. Illetve (ez saját "újítás", amit a nagymamám szerint szabadalmaztatni kéne, és felrakni a youtube-ra :)), hogy kétrét hajtott textilpelenkát teszek alá, amikor a padlóra, konyhaköre kijön, és azon kúszik, nem megy ki alóla, olyan édes, és így én sem stresszelek. Csak a hasa alatt van :) Próbáld ki, tök jól tud vele közlekedni.
2015. febr. 14. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen, mindig hagytam hadd menjen.
2015. febr. 14. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nálunk nagyon hideg a kő, a parketta sem kevésbé, ha jól beöltöztettem kényelmetlen volt neki akadályozta a mozgásban, így én leszőnyegeztem a nappalit és a konyhát is.
2015. febr. 14. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

A pelenka-alátétet kipróbálom :).

2015. febr. 14. 14:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!