Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 hós babánkkal saját lakásba...

5 hós babánkkal saját lakásba költözünk. Eddig nagyszülöknél voltunk, ahol sok ember vette körül. Ezután mire számíthatok? Hármasban, új környezetben.

Figyelt kérdés
2015. febr. 15. 20:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Minden jó dolgot hamar meg lehet szokni.


Az én házam az én váram:)

2015. febr. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szuper lesz. Nálunk 4 hónapos volt a kicsi, amikor költöztünk. Sokkal jobb volt hármasban, pedig imádom az anyósom!
2015. febr. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Ditta323 ***** válasza:
Nálunk annyival másabb a helyzet, hogy anyuméktól pár háznyira lakunk és eleinte elég sokszor voltam ott (mama is ott él), mert férjem 12 órában dolgozik és ha itthon rendbe volt minden akkor áttoltam és beszélgettem. Na mármost ahogy nőtt a leányzóm egyre többet volt fent és megszokta, hogy körbeugrálják és most szivok, mint a torkosborz, mert ha lerakom játszani max 20 perc és ordít, mint a sakál, hogy én is itt vagyok, foglalkozz velem.... 5 és fél hós..
2015. febr. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Bocsi az offért, de ha a te lányod 5 és fél hónaposan elvan magának 20 percet és csak utána igényli, hogy foglalkozz vele az nagyon jó. A legtöbb baba ilyenkor jó, ha pár percre lefoglalja magát vagy annyira sem.
2015. febr. 16. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!