Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek ez nem sok?

Szerintetek ez nem sok?

Figyelt kérdés
Kisfiam 9 hónapos lesz. Reggel szoptatom, utána tízóraira megeszik egy babakekszet, majd gyümölcsöt (4 dl!), ebédre 3 dl főzeléket simán, majd uzsonnára 4 dl tejberizspépet gyümölccsel. Este szoptatom. "Nasinak" 1-2 abonett elfogy egy nap. 71 cm és majdnem 9 kiló. Még csak kúszik, mászni nem nagyon akaródzik neki. Szerintetek sokat eszik? A ti babátok is ilyen jó étvágyú?
2015. febr. 18. 08:10
 1/8 anonim ***** válasza:
9 hónaposan jó a 9 kg szerintem :-) abból kiindulva,hogy nekem 5 hósan 7és fél
2015. febr. 18. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
63%
az én fiam 9kiló és 73cm és csak fél éves :) ha emiatt gondolod hogy sokat eszik ne foglalkozz vele. én örülni fogok ha ennyiket fog enni a fiam. inkább minthogy tuszkolni kelljen bele a minimálisat. mindig ennyit evett?
2015. febr. 18. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen, annak én is örülök, hogy nem kell erőltetni az evést :) Csak tegnap voltunk gyerekorvosnál, és kicsit meglepődött, hogy ennyit eszik, azt mondta, mérjek neki egy cukrot. (ÉN I-es típusú cukorbeteg vagyok.) Megijedtem, hogy akkor ez talán sok, amit eszik, és lehet a cukra miatt... Mérünk neki hétvégén, ha a férjem itthon lesz (az ujját kell megszúrnom, és biztos nagyon fog sírni :() Megnyugtató lenne tudni, hogy más babája is eszik ilyen sokat.
2015. febr. 18. 08:54
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
2. vagyok. akkor értem az aggodalmadat. remélem semmi gond nincs :)
2015. febr. 18. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az én fiam is jó evő, de ennyire azért nem. A 4 dl rengeteg, ha belegondolsz, hogy ahhoz mekkora térfogatú gyomor kell. Megha belegondolsz, hogy az mennyi gyors felszívódású ch. Mennyit szopizik? Nem lehet, hogy már nem elég neki.és azt próbálja napközben.így pótolni?
2015. febr. 18. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Reggel és este szoptatok, ma rámértem, mennyit eszik reggel, kb 150 grammot. Este csak elalváshoz kell. Néha napközben, ha nyűgös, vagy látom, hogy szomjas lehet, akkor egy kicsit.
2015. febr. 18. 10:05
 7/8 anonim ***** válasza:

2 évesem nem eszik meg 4 deci főzeléket... pedig jó evő... és masszív kisgyerek (105 centi 18kg) Ennyi idősen kb 2 decit evett meg mindenből (főzelék, joghurt), ritkán 250-et.

Igazából nem gondolom, hogy baj lenne, de azért a cukrát mindenképp nézd meg. Ha ezzel nincs baj, akkor pedig szerintem örülj hogy szépen eszik.

2015. febr. 18. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én lányom is rengeteget evett,de ennyit azért nem :D Nálunk a 350 volt a max.És lekeserítelek,az hogy most ilyen jó evő,semmit nem jelent :D Én lányom is az volt,aztán 1 éves kortól meg vannak időszakok,mikor 2hónapig is alig eszik,utána két hetet töm,megint semmi.

74centi volt lány és 9 kiló 9 hónaposan.

2015. febr. 18. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!