Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Második gyerekre gondolva...

Második gyerekre gondolva érdemes megtartani a 120-as járókát?

Figyelt kérdés
Elég sok helyet foglal a nappaliba,az első gyerek nem nagyon használta,nem tudom,ha lesz második,lesz-e értelme félretenni. Jó pénz lenne eladni,de görgős és emelhető a fekvőfelülete,és kicsit sajnálok túladni rajta.A gyerekek között kb. 3 év korkülönbség lenne.

2014. aug. 1. 10:45
 1/1 anonim ***** válasza:

Én mindenképp megtartanám mert nem tudhatod hogy a második gyerkőc mennyire fogja szeretni. Lehet hogy nagyon is bejön majd neki és akkor az neked nagy segítség.

Nekünk 2 pinenőszék/hintánk van, egy ideig gondolkodtam hogy eladom őket mert a kisfiam annyira nem értékelte de meggondoltam magam mert lehet hogy a második gyerkőc meg szeretni fogja és akkor meg milyen jól fog jönni. Úton a második, szóval hamarosan kiderül hogy hasznát vesszük-e majd. Ráérek utána is eladni. (persze az áruk most is nagyon jól jönne)

2014. aug. 1. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!