Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ez egy amerikai szokás lenne?...

Ez egy amerikai szokás lenne? Hallottatok már ilyet?

Figyelt kérdés

Egy ismerősömnek két hónapos a kicsije, és kevés a teje. Azt mondja, hogy gyümölcs pürét és kekszet ad neki pótlásnak.

Kérdeztem éjszaka hogy alszanak, azt mondta, hogy már nem kel fel hozzá, eleinte kelt a kicsi, nyöszörgött, de mostmár nem kel éjszaka hozzá!

Ja igen Amerikában élnek, és engem megbotránkoztat ez a hozzá állás!

Nektek mi a véleményetek?


2010. febr. 12. 10:02
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:

egy felmérés szerint a holland gyerekek a legboldogabbak, pedig ott szinte ugyanez a helyzet.

[link]

noj

2010. febr. 12. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
100%
a kérdés nem függ össze sztem azzal, hogy ki meddig marad otthon, mert a tápszert sem csak anyuka tudja adni. én mondjuk 2 éves koráig otthon voltam, de ha rossz anyagi helyzetbe kerültünk volna, biztos visszamegyek hamarabb. nem hagytam volna, hogy a gyermekem nélkülözzön az én kényelmességem miatt.
2010. febr. 12. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:

[link]


Ez összefügg.Szerintem megissza a levét.

2010. febr. 12. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
Szóval lelkileg gondoltam,de testileg,egészségileg semmiképp,emiatt senkinek nem kell rosszul érezni magát.
2010. febr. 12. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:

Kerlek szepen,ez nem amerikai szokas!

En Kanadaba elek itt 6 honapos kortol ajanljak a hozzataplalast,addig semmikeppen sem.

Legalabbis az mi orvosunk(aki mellesleg Toronto legnagyobb korhazanak az egyik vezeto orvosa)

En csak 4 honapig szoptatni es en "titokba" (konzultaltam elobb egy magyarorszagi gyerek orvossal)

elkezdtem a hozzataplalast.

De itt nagyon nem dijazzak ha elobb elkezded.Szinte nem is talalsz 4 honapos kortol adhato baba etelt.

2010. febr. 12. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:

11:11-es:Hulyeseget azert ne irjal.

Itt nagyon is szoptatas partiak legalabb is Kanadaba.

Amikor nekem 2 honap utan kezdett csokkeni a tejem es mondtam az orvosomnak h ki kell neha-neha potolnom tapszerrel majdnem leszedte a fejem!

Azt mondta h 4 honapig kizarolagosan csak szoptassam!

Sajnos nem jott ossze,naponta 1-2 alkalommal potolnom kellett de igy is szoptattam 4 honapig.

Ugy h megkernelek h ne beszelj olyan dolgokrol amit nem tudsz.

Kulonben meg egy kizarolag anyatejes is lehet felnott koraban tulsulyos!Ez nem ettol fugg!

2010. febr. 12. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
0%

kedves utolsó:

Nem Kanadáról volt, szó!!

És akkor is iszonyatosan sok a dagadt gyerek meg felnőtt Amerikában, Európához képest.

11:11-es

2010. febr. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:

szerintem ehhez nincs köze a korai vagy másfajta hozzátáplálásnak.

egyszerűen azért van, mert több a mekdonáldsz, és nem főzeléket etetnek az ovisokkal, hanem sült krumplit meg rántott falatokat. de én abban sem vagyok biztos, hogy ott több a kövér.

[link]

van itt szép számmal európai ország is :) csak könnyű mindig bántani őket, az amerikaiak buták, az amerikaiak dagadtak, az amerikaiak félelemben élnek,,, stb.. szerintem meg egy kicsit azért lehet, hogy savanyú a szőlő. :)

noj

2010. febr. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
51%

11:11-es:

Nem kene okoskodni!Hanyszor jartal mar Amerikaban?Ugy oszinten.Nem az ismerosnek az ismerosenek az ismeroseitol kell informalodni.

Ha meg valaki el van hizva azt a helytelen etkezesnek,eletmodnak koszonheti illetve vannak emberek akiknek ez a betegseguk.Es nem annak h az anyja nem szoptatta x idoig.

Amugy Amerika Kanada is csak Eszak-Amerika.Nezd meg a terkepet.Ha az Egyesult Allamokra gondolsz azt meg USA-kent irjuk.Raadasul Kanadaba es az Egyesult Allamokba nagyon sok a hasonlosag,tobbnyire pl,az egezsegugy is.

2010. febr. 18. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó, aki Kandában élsz:

Magyarosszágon, ha valaki azt mondja, hogy Amerika, egyből mindenki az USA-ra asszocioál (kiment Amerikába, Amerikában él, amerikai film..)

És nem Észak Amerikára.

Tudom, hol van Kanada, az Amerikai Egyesült Álamok...

Még egyszer, a válaszaimban nem volt szó Kanadáról.

Európában élek (és örülök neki), amúgy baromira nem érdekel hogy ki mit csinál.

De nem mondja senki, hogy amit ott táplálkozás címén művelnek, az egészséges.

Nem élek ott, de rendegetg dokumentumfilmet lehet látni, és dolgot olvasni.

2010. febr. 18. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!