Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 18 hós kötelező oltás +...

18 hós kötelező oltás + prevenár együttese másnak is okozott a gyerekének ideiglenes bénulást?

Figyelt kérdés
18 hós fiam tegnap kapta meg a 2 oltást együtt 1-1 combjába, délután már nem tudott lábra állni, és onnantól kezdve láz és hőemelkedés felválta. Nurofen kúp egy kicsit rendbe hozta, de attól már lábra tudott állni, de másnap ez a probléma folytatódott. A gyerek doki kijött, hogy így úgy sajnálja, semmi baj, holnapra rendbe kell jönnie, csak azt nem tudom mitől! Volt valakinek hasonló problémája? Mit csináltatok?
2010. febr. 12. 12:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Pár hete volt a Napló c. műsorban egy csaj aki lebénult baba korában egy védőoltástól :(

Nem megijeszteni akarlak, szerintem ezt vedd nagyon komolyan és nézesd meg másik orvossal, esetleg vidd be a kórházba.

2010. febr. 12. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is el kéne vinni máshoz,szerintem nem normális ez.Nem véletlenül sajnálkozott a doki.
2010. febr. 12. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ugyanabba a lábába kapta mindkét oltást? Vagy mindkettőbe de mindkét lábát fájlalja?

Csak mert lehet h eltalált vmi ideget a doki és oda adta bele és ezért nem bírt ráállni a gyerkőc.

Vidd el szerintem is dokihoz mindenképp, de azért még ne ijedj meg olyan nagyon, lehet hogy tényleg csak ilyen helyi reakció.

Na én amúgy ezért nem adatom együtt egyik oltással se, most a lányomnál is a kötelezőktől függetlenül adatom.

2010. febr. 12. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! Mind a két lábába kapta és mind a kettő fáj(a doki mondta hogy hát igen, egy kicsit adhatta volna feljebb is.... és hogy ez a dolog őt is nagyon bántja... ja- kössz....) Most áll a két lábán, de menni még nem bír.
2010. febr. 12. 13:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!