Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9 hónapos babátok étrendjét...

9 hónapos babátok étrendjét leírnátok, mikor mit eszik?

Figyelt kérdés
2015. febr. 19. 10:14
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

9,5 hós

reggel 180 tápszer

tízó.: 1 üveges gyümölcsbébiétel (almát nem szereti, egyebet nem kapok nem importáltat, déliket nem adok)+ mini tápszer

ebéd.:vagy én csináltam, vagy szintén üveges bébiétel húsos, plusz víz (a vízbe keverek egy kanalat abból amit evett, úgy megissza)

uzsi.: tejpép (de legtöbbször nincs itthon)bele tennék gyümit, az sincs a fagyasztott meggyes dolog megint nem csúszik neki)általában tápszer

vacsi: tápszer

2015. febr. 19. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

első vagyok

reggeli ált 8 ó

tízó.: 11 ó

ebéd 14-15:00

uzsi 17:30-18:00

vacsi 20-21:00

2015. febr. 19. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
*gabonapépet is szoktam adni de, vagy du, meg most akarok rendelni olyanokat, hogy kukoricakása, köleskása, meg társaik
2015. febr. 19. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Reggeli kb 100gr tápszer

Tízórai gyümölcs, kekszel, babapiskótával,pici túróval vagy natúr joghurttal

Ebéd főzelék husival, néha hallal, és utána kevés tápszer

Uzsi tejpép vagy bébi joghurt

Vacsi tápszer

Napközben vizet iszik többször

2015. febr. 19. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

8.00 - 240 ml tápszer

11.00 - kb. 250-300 ml gyümölcs zabpehellyel vagy keksszel

14.30 - kb. 200-250 ml valamilyen főzelék husival (tök, brokkoli, karfiol, krumpli, rizs, spenót) vagy húsleves leveszöldséggel, tésztával, husival turmixolva. Ha keveset eszik, akkor kicsit később kap egy túrórudit is

17.30 - kb. 250 ml gyümölcs joghurttal vagy túróval vagy zabbal/keksszel

21.00 - 240 ml táp


Inni vizet, facsart narancslét higítva vagy ízesítés nélküli gyümölcsteát iszik. Többször kínálgatom napközben, főleg evés közben és után, illetve alvás után szomjas.

2015. márc. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!