Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit adtok enni egy 1 éves...

Mit adtok enni egy 1 éves gyereknek, este lefekvés előtt?

Figyelt kérdés
Nem tudom leszoktatni a tápszerről,probáltam már tejet, de azt kiköpi,probáltam grizt ,de az se.A tápszerröl szeretném leszokatni,vagy még adhatom neki? A védőnő azt mondta hogy még adhatom, de akkor sose fogom tudni leszoktatni rola.Valami tapasztalat, tanács?
2010. febr. 12. 20:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

amig igényli add neki nyugodtan, nem lesz baja tőle.

nálunk a vacsora fél hét körül főzelék vagy kenyérfalatkák mikor mi van itthon: virsli, vaj lekvárral, vajkrém. körözött.

utána fürdés majd lefekvés előtt még tápszer.

próbáld ki a junior tejitalt én is most akarom majd kipróbálni ha elfogy a tápszer ami van itthon.

ja és kisfiam 30 án lesz 14 hónapos

2010. febr. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Mér 7-8 hónapos kora óta azt eszi,amit mi.Este kenyeret vajazva,sajttal,szalámival stb.Tápszert csak 3 hónapos koráig kapott,azt is csak napi egyszer,amikor nem volt elég neki a tejem.
2010. febr. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Lányom is 1 éves, én is gondban vagyok a tej miatt. Tápszert iszik kora reggel és lefekvés előtt. Ez 3as tápi, ami sűrűbb, mint például a tej. Multkor elfogyott a sűrű tápi, csak 2es volt itthon, de az meg nem sűrű, nem is akarta meginni. Valószinű, hogy a tej állaga sem tetszene neki. Hogy lesz ebből tejivás, nem tudom.... Na kicsit zavaros voltam:)
2010. febr. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Én közvetlen lefekvés előtt tápszert adok. A gyerekorvosunk azt mondta, hogy akár 3 éves koráig is nyugodtan ihat tápszert.


16 hós kislány anyukája

2010. febr. 12. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
az enyém 18 hós éa tápit kap este, késő délután (fél 6 körül) szoktunk kis szendvicset, ilyesmit enni. Én most kezdtem felesben a tápszert-tejet, ő már hónapok óta a mildibé 1+-t issza, szereti.
2010. febr. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

előző vagyok, azt mondta a védőnő, hogy akár évekig is kaphatja a tápszert, akár mi is ihatnánk azt, mert jobb lenne mint a tej ( a tápszergyártóknak, gondolom).

egyébként azért nem adok már este neki vacsit plusz tápszert, mert 2x jártunk úgy, hogy bevacsorázott az apjával este, plusz a tápszer, éjszaka meg kihányt mindent, mert annyira tele volt...

2010. febr. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
A környezetünkben nálunk a 4 éves gyerek még mindig issza a junior gyerekitalt két éves kor felettit. Sajnos ezzel nyitja a napot is, így a normális reggelizés rovására megy, és ezzel zárja is a napot. Azt mondja az anyukája, hogy annyira szereti, hogy nem akarta tőle elvenni, és mikor betegeske, akkor csak ezt fogadja el, úgyhogy adjad neki nyugodtan, amit szeret, kicsit költséges, de ha kell neki, akkor miért is ne.
2010. febr. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Az elsö válaszolónak. Milyen az a junior tejital? Van olyan sűrű mint a tápszer,és milyen kiszerelésben van,és mennyi?
2010. febr. 12. 21:30
 9/13 anonim ***** válasza:
2010. febr. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem tudom,hogy a grízen a tejpépet érted-e?A Lányom fürdés előtt tejpépet kapott/kap f9-kor vacsira.Aztán fürdés és alvás.Most 15 hónapos,nagyon szereti,bevág belőle 200ml.Én tejbegríz sűrűségüre csinálom.
2010. febr. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!