Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen vizsgálattal lehet...

Milyen vizsgálattal lehet kideríteni, hogy a párommal közös gyerekünknek aki fél testvére lesz az tényleg az e?

Figyelt kérdés
Páromnak van egy gyereke az első házasságából nem biztos benne hogy az övé de nem akar vizsgálatot de nem hasonlít rá egyáltalán.Szeretném tudni,hogy majd ha lesz közös gyerekünk meglehetne valamilyen vizsgálattal oldani,hogy kiderüljön a 2 gyereknek van e egymáshoz köze
2015. febr. 23. 10:02
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

DNS-teszt ha a másik anyuka is beleegyezik.

Mennyi idős a gyerkőc. Lehet most nem hasonlít rá, de később még fog.

2015. febr. 23. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
21 éves
2015. febr. 23. 10:04
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha 21 évig gyerekeként szerette, nevelte, támogatta, akkor most min változtatna, ha kiderülne, hogy nem ő a biológiai apja?

Amúgy mivel nagykorú, ezért elég a gyerek beleegyezése.

2015. febr. 23. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
83%
akkor ha a gyerek beleegyezik meg tudod csinálni, de szerintem elég ronda dolog a férjed háta mögött keverni, ha ő nem akarja megtudni, hisz sajátjaként szereti... neked miért lenne érdeked ezt kideríteni? hisz már GYT-t se kell fizetni ennyi idős gyerek után... vagy félted az örökséget???
2015. febr. 23. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Tudni aakrja ő is mert sokszor csalta a felesége és nem tudja övé e, de azért nem meri megcsináltatni mert fél mi van ha mégsem az őövé inkább úgy él hogy az övé.Mindig azt mondja csak a nevemen van mikor valaki azt mondja neki a fia igy vagy úgy.Most néztem,hogy 400 ezer körül van de olvastam,hogy 50 ezerért is van nem tudom mi a különbség.
2015. febr. 23. 10:11
 6/17 anonim ***** válasza:
56%

Nem attól lesz valaki apa, hogy felcsinál egy nőt, hanem ha fel is neveli!!!

Tehát a férjed mindenképpen a gyerek apja, még ha biológiailag nem is. Mikor váltak el az ex-szel?

2015. febr. 23. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
3 évig éltek együtt megcsalta többször
2015. febr. 23. 10:15
 8/17 anonim ***** válasza:
44%

És min változtat, ha kiderül, hogy nem ő a biológiai apa? Vagy ha kiderül, hogy ő? Elkezdi szeretni, és fiaként foglalkozni vele, amit eddig nem tett???

És ha ennyire kíváncsi, miért nem csináltatta meg korábban az apasági vizsgálatot?

Tényleg nem értem, most már mi értelme.

2015. febr. 23. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Azért fél megcsináltatni mert fél mi van ha nem az övé és mi lesz a gyerekkel.De ő már nagy.Nem szereti úgy mintha a fia lenne mert ott van benne nem tudja kié.Sokba is kerül ezért sem csináltatta meg.
2015. febr. 23. 10:48
 10/17 anonim ***** válasza:

Szerintem felelsleges ezen agyalni. Mivel nagy lesz "testvérek" közöttük a korkülönbség, még akkor sem lesz köztük testvéri kapcsolat, ha tényleg vér szerinti "rokonok" lennének.

Tapasztalatból beszélek, van egy húsz évvel idősebb féltestvérem, akivel szinte semmi kapcsolatom nincs, egy-két születésnapoi sms-en felül. (Amúgy valódi mostohatestvérként viselkedett velem egész életében, legfeljebb csak akkor jelentkezett, ha pénzt akart kuncsorogni piára vagy az aktuális hóbortjaira.)

2015. febr. 23. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!