Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen vizsgálattal lehet...

Milyen vizsgálattal lehet kideríteni, hogy a párommal közös gyerekünknek aki fél testvére lesz az tényleg az e?

Figyelt kérdés
Páromnak van egy gyereke az első házasságából nem biztos benne hogy az övé de nem akar vizsgálatot de nem hasonlít rá egyáltalán.Szeretném tudni,hogy majd ha lesz közös gyerekünk meglehetne valamilyen vizsgálattal oldani,hogy kiderüljön a 2 gyereknek van e egymáshoz köze
2015. febr. 23. 10:02
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Utoló és testvérként hivott vagy monddták neked,hogy a testvéred?Rossz lehet hallani,hogy testvéred féltestvéred mikor lehet semmi köze az embernek hozzá.
2015. febr. 23. 11:09
 12/17 anonim ***** válasza:

"Rossz lehet hallani,hogy testvéred féltestvéred mikor lehet semmi köze az embernek hozzá."


Kicsit túl nagy hangsúlyt fektetsz a vérségi kapcsolatra. Nem azon múlik minden.

Nálunk úgy volt, hogy az unokahúgomnak van egy bátyja aki a nő előző házasságából született. Már egész kicsiként a nagybátyám nevelte. Tehát a mi családunkhoz tulajdonképpen semmi köze, de mi sose kezeltük így. Ugyanolyan unokatestvéremnek tekintettem mint vér szerintit.

Ha tényleg érdekel titeket (férjed) az igazság, csináltassátok meg, bár 21 év után szerintem már nem igazán lényeges.

Vagy hogy gondoltad, majd azt mondod a saját gyerekednek, hogy Pisti csak papíron a féltestvéred, amúgy semmi közöd hozzá?

2015. febr. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

#10 válaszoló vagyok. Anyám úgy nevelt, hogy mindig sulykolta, hogy ő a bátyám. És hogy csak rá számíthatok majd, ha ő nem lesz. Na, ehhez képest...

Ezért sincs köze olyan nagy szerepe a vérségi kapcsolatnak. Van olyan igen távoli rokonom (a nagyapáink voltak féltestvéerk), akivel szorosabb a kapcsolatunk mint a "testvéremmel" (akivel ,ugye, közös volt az anyánk).

2015. febr. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Párom nem akarta a nevére venni ha kiderülne mégsem az övé akkor már nem az ö nevét viselné.Nem tudom mit mondanák a gyerekemnek hogy ö ki mikor párom is mindig kihangsulyozza csak a nevén van de kitudja kié.
2015. febr. 23. 16:18
 15/17 anonim ***** válasza:

Hát basszus.Nem lennék a párod helyében ha kiderülne,hogy mégis az övé a gyerek!

Egész életében úgy gondolta,hogy nem az övé és ezek szerint ezt is éreztette a gyerekkel-hiszen azt írod,hogy nem szerette sosem-mert ki tudja kié?


Nah és mi lesz ha kiderül,hogy a párodé?

2015. febr. 23. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Hát ez gusztustalan. Nem értem, ha ennyire gyanakszik, meg így kezeli a helyzetet, akkor miért nem csináltatta már meg a tesztet? "Ezer éve" létezik már az apasági vizsgálat. Mert ha úgy szeretné mint a fiát, akkor megértem, hogy inkább nem érdekli a vérségi dolog, de így tényleg érthetetlen. Na meg már 21 éves, felnőtt ember. Tényleg most kéne megbolygatni az életét, hogy na nem vagy a fiam, ne "használd" tovább a nevem?!...

Na szépek vagytok, mondhatom. Szerencsétlen "gyerek" nem tehet róla, hogy nem biztos a származása.

2015. febr. 23. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Hát igen,ezt írtam én is:)

Megérdemelné a kérdező párja,hogy az övé legyen a gyerek!

lelkileg,hogy számolna el magában azzal a tudattal,hogy a saját gyerekét nem szerette és úgy viselkedett vele mint egy idegennel.

Tényleg a gyereket (aki már felnőtt) sajnálom.

2015. febr. 23. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!