Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem mászik?

Miért nem mászik?

Figyelt kérdés
9 hónapos lesz a babám. Egy hónapja kúszik, de nem mászik. Tornáztatom. Vigyük el valahova? Vagy ez normális? A ti babátok mikor kezdett el mászni?
2015. febr. 23. 11:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Azért, mert még csak 9 hónapos. 11 hónapos korig kell mászni. A mi lányunk 10 hónapos múlt pár nappal, amikor elkezdett mászni.
2015. febr. 23. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Féloldalasan kúszik, az baj? Az egyik kezét és az ellenkező oldali lábát használja.
2015. febr. 23. 11:41
 3/6 anonim ***** válasza:

ez garantáltan segíti a helyes kúszást

[link]


https://www.youtube.com/watch?v=R9rQkpT94DE


3 nap és minden ok


ha ezután is féloldalasan csinálja, irány a dévényes

2015. febr. 23. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az én lányom 7 hónaposan kezdett el mászni.

Ahogy már írték is, nincs még lekésve a babád, de a féloldalas kúszás miatt én inkább megnézetném szakemberrel.

2015. febr. 23. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az én kisfiam az elejétől mindent később csinált, nem egyformák a babák. Kúszni 9 hónaposan kezdett, szintén féloldalasan, mászni 11 hónaposan, 1 évesen állt fel kapaszkodva, 16 hónaposan indult el egydül. És őt neurológus is látta, mivel 36. hétre született, de nem mondta, hogy ez gond lett volna.

Ha téged aggaszt, kérj beutalót a háziorvostól neurológiára, ők elsőre látják, kell-e gyógytorna:-)

Mostanában aki Dévényeshez megy, az ott is ragad, ez vmi új divat...

2015. febr. 23. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
a fiam is féloldalasan kúszott aztán 11 hónapos korától mászott klasszikusan :)
2015. febr. 23. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!