Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van itt olyan anyuka akinek a...

Van itt olyan anyuka akinek a 9 hónapos babája még nem mászik, illetve nem áll fel?

Figyelt kérdés
2015. jan. 21. 09:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, az én lányom se állt ennyi idősen. Mászni éppen csak kezdett.
2015. jan. 21. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igaz már3éves lesz a gyerekem, de ő sem mászott és nem is ült 9hósan. 9hósan+1naposan kezdett el kúszni. 10hósan mászni, 10,5hósan ücsörgött és 15hósan járt. :)
2015. jan. 21. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

11 hónapos korig kell mászni és 12 hónapos korig kapaszkodva felállni és kapaszkodva lépegetni.

A lányunk 10 hónapos múlt pár nappal, amikor elkezdett mászni, 11 és fél hónapos volt, amikor felállt és akkor rögtön el is kezdett kapaszkodva lépegetni.

2015. jan. 21. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az én lányom ezt a kellt nem olvasta. Ő 17 hónapos volt, mire önállóan járni kezdett, kapaszkodva is talán már 15 hónapos volt. Kérdeztem én is gyerekorvost, h mit csináljunk, mondta h hagyjam békén, ő nem lát rajta semmit, ami gondot okozhat. 19 hónaposan már focizott a tesójával.
2015. jan. 21. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!