Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Volt akinek fogyott a babája...

Volt akinek fogyott a babája elhúzódó betegség miatt?

Figyelt kérdés
A kisfiam 9 hónapos, majdnem 10 kiló volt, amíg csak szopizott nagyon szépen hízott, sőt:)! Aztán elkezdtünk hozzátáplálni, nem nagy sikerrel, de azért eszegetett, akkor lelassult a hízása egy kicsit. Most viszont kb egy hónapja beteg ( nagyobb tesó is van, ill. mi is azok vagyunk a férjemmel), már a második antibiotikumot kapja, sokat hány a köhögéstől. kb minden kijön belőle, nem is nagyon akar semmit enni, csak anyatejet. Az viszont már nem annyi, meg nem olyan, de ezzel legalább elvan, ki nem szárad, de most mértük, és fél kilót fogyott egy hónap alatt. Szerencsére még mindig van tartaléka, de én nagyon aggódom. Eleve, hogy mikor gyógyul már meg, ill. hogy ez a fogyás normális -e. A gyerekorvos azt mondja, elég, ha folyadékot kap, ne izguljak.
2015. febr. 23. 14:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia! Nalunk ugyanez a helyzet: ((


Kisfiam 8 honapos, 9.5 kg volt. Kapott egy hugyuti fertozest, amit antibiotikummal kezeltek, persze teljesen felborult a belfloraja. E miatt legalabb egy hetig alig evett vmit. (Adtam melle normafloret, de semmit nem ert)


Aztan mikor ebbol kijott, kibujt az elso foga....megint nem evett semmit,sot a legyengult immunrendszere miatt elkapott egy virusfertozest, piros torok, laz... Mikir ez elmult hasmenese lett. Mondanom sem kell, azota sem eszik; (


Mikor mertem 30 dekat fogyott. Az orvos nem tud mit tenni, szerinte ez egy ilyen idoszak.


Bocs, hogy erdemben nem tudtam valaszolni, de engem is erdekelne ki mit szol hozza.


Meg annyit tudok javasolni, hogy tegnap ota kap biogaia cseppeket, es ma mar legalabb ebedet evett rendesen.

2015. febr. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ja, es ugy nez ki, hogy a hasmenes is elmult.
2015. febr. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ugyanez volt nálunk is, csak az én kislányom 11 hónaposan 7,8 kilóról fogyott vissza 7,4-re. Síkideg voltam, hogy az amúgy is irtó vékony babám még fogy, de sajnos ez van, neki a hasa ment és ő is csak cicizni volt hajlandó.

Kisfiad jó súlyban van még így is, hamar vissza fogja szedni amit most leadott, ne aggódj!

2015. febr. 24. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm,csak olyan rossz látni,hogy karikás a szeme,sápadt,de szerencsére tényleg van tartaléka! Most amúgy kicsit jobban van,napok óta nem hányt,remélem kilábalunk belőle!!
2015. febr. 25. 08:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!