Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akik az elejétől mellszívót...

Akik az elejétől mellszívót használtak mikor kezdet el apadni a teje?

Figyelt kérdés
2015. febr. 23. 18:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nekem a baba 10 hetes korában már egyre kevesebb lett :( (de én szinte tényleg csak mellszívóztam, mert mindkét mellemben tályog alakult ki...)
2015. febr. 23. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
3 hónap után, mert elegem lett az éjszakai fejésből és a gyerek meg aludt 12 órát 1,5 hónapja. Nem keltem 3 óránként, gyorsan apadni is kezdett. Mondjuk nem izzadtam vért sem, hogy visszajöjjön, így volt jó. Csak fejt tejet adtam neki, a szoptatás nem jött össze.
2015. febr. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Ó sajnálom. Azért tettem fel a kérdést mert napi 3-3,5 liter tejet fejek le ami tök jó mert tejleadó lettem 2naponta 3l meg leadásra.A fiam 6 hós ò is megeszi a magáét. Viszont már egy kicsit tehernek érzem a fejéseket. Ezért is vagyok kíváncsi kinek mikor kezdett el apadni.
2015. febr. 23. 18:37
 4/12 A kérdező kommentje:
kedves második válaszóló nekem sem jött össze a ciciből való etetés. Én éjjel sosem fejtem.Én reggel délután és este fejek csak. Viszont muszáj lefejnem magam mert feszül fáj és természetesen a picimmel sem szertnék kib...ni azzal hogy csak a tej elejét kapja.
2015. febr. 23. 18:40
 5/12 A kérdező kommentje:
Csak tényleg érdekelne hogy meddig lesz ez még így ( tudom mindenkinek más)
2015. febr. 23. 18:41
 6/12 anonim ***** válasza:
Szerencsés vagy. Nekem annyi volt egy nap, ami szétosztva evésekre pontosan elég volt aznapra. kb. 1l úgy emlékszem, annyit meg is evett minden nap a babám. 2. voltam
2015. febr. 23. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Az is bőven jó :) köszi válaszod.
2015. febr. 23. 18:46
 8/12 sandrachnologic ***** válasza:
3 honap utan, bar én szoptattam is mellette. Kb olyan 4-6 dlt szopott es 1-1,5 litert fejtem. Ejjel nem keltem fejni, a Napközben lefejtet ette es zopizott. Amikor pótolni kellett az ugye a sajat anyatejjel ment. Nekem azert kezdett el apadni mert a 3. Hónapban megjott es mar nem kellett neki, gondolom mas lett az ize a hormonok miatt?! Mindenesetre meg egy hónapig volt termelés es fokozatosan csökkent, olyan 4,5 hónapos volt hogy teljesen elapadt. Amit tudtam 50 mlkent fagyasztottam le, hogy fozelekbe jo lesz jigitani, ugy is lett 😊
2015. febr. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nekem még mindig nem jött meg ( nem is hiányzik :) ) hát nagyon kíváncsi leszek meddig lesz még ilyen bőséges tejem már nem is merek többet beküldeni.Komolyan sosem gondoltam volna hogy 4 babát etetek majd a fiamon kivül. Viszot rossz hogy minden rohanom kell haza fejni. És hát itt a jóidő stb. És nektek fokozatosan apadt el vagy egyik napról a másik? Tényleg nem tudom mikor lesz már vége. Fáj a mellem is feszült is vagyok emiatt.
2015. febr. 23. 20:40
 10/12 sandrachnologic ***** válasza:
Nekem olyan masfel honap volt, hogy elapadt teljesen.
2015. febr. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!