Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nektek mikor kezdet el nöni a...

Nektek mikor kezdet el nöni a pocakotok? Irjatok kort terhesség elötti sulyt, mostani sulyt, és alkatot

Figyelt kérdés
2014. dec. 30. 14:45
 1/4 anonim ***** válasza:

első baby. 21 éves voltam 50kg és már 12 hetesen látszott a pocakom.

második baby (most) 24 vagyok 59kg val kezdtem de első 12 hét végig hányás, most 55 kg vagyok, az elején nagyon felvoltam puffadva, most viszont 13 hetesen akkora a hasam mint az első babával 17 18 hetesen.

de nekem óriási hasam volt az első vel is. nem vagyok egy nádszál, 165 cm vagyok és ehhez jön a súly!


Te hányadik hétbe vagy? neked már látszik a pocakod?

2014. dec. 30. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hmmm nagyon jo neked már énis látnám hogy szép nagy legyen :) most vagyok 17 18 hetes de van egy picike kisfiu lesz azt mondják azért de szerintem erre nem lehet adni én 160 cm vagyok mikor megtudtam hogy terhes vagyok akkor voltam 45 kg most 51 vagyok talán most érzem ugy mindtha növekedne eddig csak kaja pocakom volt,
2014. dec. 30. 17:54
 3/4 anonim ***** válasza:

54 kg es 158 cm voltam terhesseg elott. a pocakomat 13 hetesen szurta ki egy ismim (nem tudott a projektrol viszont ra kerdezett a dologra ergo egyertelmuen terhes poci volt). de a buszon a helyet csak 18. hettol adtak at tehat onnantol lattak kabatban.

76 kgal mentem szulni, 66 kgal jottem ki a korhZbol. most 5 honapos de mivel anyatejes nem dietazok viszont minden masnap fel orat tornazom...most 61 kg vagyok.

2014. dec. 30. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

171/86-al kezdtem. 12.hétre lementem 77-re (nem volt étvágyam,de semmi rosszullét vagy ilyesmi). 12.héten látszott már picit,de persze ruha nélkül.De a 18.héten már elég nagy volt a hasam.

21 évet töltöttem abban a hónapban amikor 12.hetes lettem.

Szülni 87-el mentem.Haza 80-al jöttem.Kicsi 8 hós korában meguntam a súlyomat, 12hós korára 56 kiló voltam,most már 2 múlt,visszahíztam 67-70 -re kb.Mivel ugye nem vagyok kicsi annyira,az 56 nagyon kevés volt már.Akarok majd ismét fogyni,de egyszerűen koplalással majd aztán kész.Nem jó megoldás,de nekem ezzel megy le leghamarabb.És nem megy vissza pikk pakk se hálisten.

Nyilván 86 kilósan dundi voltam,de azért nem malac.

Kin hogy oszlik el egyébként. Én 62-vel vékony vagyok már eléggé,ezzel a 67-70-el meg picit kiáll a hasam és ennyi.Persze én nem vagyok elégedett,mert 50 lennék legszívesebben,de tudom én is hogy mi az ami túlzás/lehetetlen :D

Óriási hasam lett egyébként a végére,mert nincs túl széles csípőm,így előre nőtt a hasam.

2014. dec. 31. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!