Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet, hogy az izomfeszesség...

Gnézsu kérdése:

Lehet, hogy az izomfeszesség miatt sírós?

Figyelt kérdés
babám 3 hónapos és 1 hetes múlt. Még nem nyúl a játékok után, csak nézi őket, viszont nagyon utál háton lenni. Az orvosunk azt mondta, hogy feszesek az izmai. Most kezdjük el a tornát. Lehetséges, hogy ezért sírós, nyűgös napközben? Vagy csak még azért, mert nem köti le olyan szinten a játék, mivel nem nyúl még utána?

#izom #torna #Dévény-torna #nem nyúl a játék után #háton levés #dévény masszázs
2015. febr. 24. 07:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Voltatok neurológusnál?
2015. febr. 24. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A háziorvosunk mondta, hogy járjunk el DSGM-tornára, és azt kezdjük ma. Illetve tegnap elvittük még gasztroenterológushoz, mert az emésztése nem jó, és ott is mondta az orvos, hogy feszes kissé a felső végtagjainál és a lábainál is.
2015. febr. 24. 07:54
 3/4 anonim ***** válasza:
Én kérnék beutalót neurológushoz mindenfélbe, bármiféle torna előtt. Nekik az a dolguk, hogy ezeket orvosilag elbírálják. Volt nálunk is kérdőjel, szuper és hozzáértő gyerekorvosunk van, azt mondta jó lenne a torna, de ad beutalót előbb neurológiára, az a tuti. A neurológus ki is mondta, hogy semmi féle tornára nincs szükség. Pár hét múlva meg is oldódott a kérdés. Ezért kérdeztem csak,.
2015. febr. 24. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ilyesmit nem mondott, hogy vigyük neurológushoz. :( Megnézetem ma a tornásszal, aztán meglátjuk, hogy mit mond. Igazából nappal egész nap nyűgős, sírós. Nem köti le pár percnél tovább semmi, és utál háton lenni. Csak tényleg azt nem tudom, hogy nem e azért van ez, mert feszes.
2015. febr. 24. 08:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!