Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ilyenkor mi a teendő a pelenká...

Ilyenkor mi a teendő a pelenkával?

Figyelt kérdés

Kb. 9 kg, Libero 4-es pelenkát használunk. A 3-as már kezdett ereszteni reggelre másfél hónapja, akkor váltottunk.

Most emelni kellett az esti tápszer adagot és már a 4-es is ereszt.... Viszont a nagyobb méret szerintem hónaljban szorítaná...


Tanácstalan vagyok, mit érdemes csinálni, hogy ne szivárogjon reggelre a pelenka? (Éjszaka nem szeretnénk pelenkázással felébreszteni, 11 órát elég stabilan alszik)


2015. febr. 24. 14:33
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

9 kilóst nem hiszem, hogy hónaljban szorítaná a 4+-os pelus, főleg, hogy annak inkább a nedvszívó képessége nagyobb, méretre nagyon pici különbség van.

mennyi idős? enyém 10 hónaposan volt 9 kiló, mi nem a tejadagot emeltük, hanem bevezettünk egy plusz étkezést, fürdés előtt szilárd vacsi, fürdés után maradt a tej/tápszer adag. ez is megoldás ha igényli már :)

2015. febr. 24. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Hónaljban szorítaná .. ez nagyon jó :)


Szerintem próbálj ki másik márkájú pelust, hátha az jobban bírja a megpróbáltatásokat.

2015. febr. 24. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

9 hónapos.

Akkor lehet, hogy szilárdat kap majd mellé.


A 4+ pelenka milyen? Ilyenről még nem is hallottam. (És de örülök, hogy pár napja vettünk két nagy csomagot a négyesből...)

2015. febr. 24. 14:41
 4/19 anonim ***** válasza:

Hát szerintem is próbálj ki egy másik pelust.

Hónaljig azért ne húzd már fel szegénynek :D

Fiam 2 éves, 13 kg, és a Tescos bagloysból a 4+ osat használja. De neki tartja a pisit.

Ha sokkal nagyobbat veszel rá, nem biztos, h annyira illeszkedik a testére és még inkább kifolyik a pisi.

Egy jól illeszkedő kéne, megfelelő mérteben.

2015. febr. 24. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
szerintem is válts pelust. pampersnek vannak 15-db-os csomagjai is,próbálj ki egyet nekünk jól bevállt
2015. febr. 24. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Esetleg próbáld eladni és próbáld ki a Libero 5-ös méretet, az felel meg náluk 4+-nak, vagy más márkájú pelust próbálj, sokszor a no name pelenkák többet bírnak, mint a nagy márkák. Nekem bejött pl. a Penny pelusa.
2015. febr. 24. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Igen,a Rossmannak is van saját márkás, a Babydream, vehetsz belőle 2 db-ot is kipróbálni.
2015. febr. 24. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
A 4-est nyugodtan elhasználhatod nappalra, most épp 2 éves, 13 kg-os fiam is olyat hord nappalra. Próbálj másfajta pelenkát, minden gyereknél más jön be, még az is lehet, hogy egy saját márkás lesz a megfelelő. De a 4+-osat is megpróbálhatjátok.
2015. febr. 24. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
nekem is ugyan ez a bajom a 4es liberoval. 7napból 5x átázik. előtte pampers használtunk, de most a libero volt akciós....most adtam rá 5ös liberot, kiváncsi vagyok hogy mennyit bír, mert elsőre sokkal jobban illeszkedik a kicsire mint a 4es.
2015. febr. 24. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Szerintem felesleged méretet vákktani, egy 9 kilós gyerekre bőven jó a 4-es méret. Közvetlen elalvás előtt tedd tisztába, én is ezt csináktam, és kibirta a 12 órát. Ha felkel, azonnal pelenkacsere.
2015. febr. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!