Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem baj, ha az 5 hetes baba 5...

Nem baj, ha az 5 hetes baba 5 óránként eszik?

Figyelt kérdés

Tudom,talán sokan örülnének ennek :) és nyilván én sem bánom,h nem óránként eszik,de ez nem baj?

Ha rögtön szopizás után elalszik,akkor fel kel 3 óra múlva,de most egy hete szopizás után még fent van 1,5-2 órát,-akkor elalszik és alszik 2 órát. Így 4-5 óra telik el két szopizás között. Más is volt így a babájával? :)


2015. febr. 25. 12:04
 1/6 anonim ***** válasza:
41%

ha nem kel, akkor nyilván nem kell ébreszteni. de én megetetném akkor ha ébren van és eltelt 3 óra :)

egyébként így hízik eleget? biztos nagyon jó tejcsid van :D

2015. febr. 25. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha szépen gyarapodik ,nem nyűgös akkor nem baj!
2015. febr. 25. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem nyűgös,alszik,mint a bunda és 2 hét alatt 70 dkg-ot "hízott" :)
2015. febr. 25. 13:14
 4/6 anonim ***** válasza:

Hát akkor csak irigyelni tudlak! :D Ha az én fiam így evett volna... hmmmm... dehát ő még éjszaka is 2-3 óránként evett :P

Szerintem is, ha gyarapodik rendesen, nem nyűgös-sírós, akkor neki teljesen kielégítő az 5 óránkénti evés!! :)

2015. febr. 25. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
hűha a 70 nem semmi, nem csoda,hogy ilyen jól elvan :-) ha jól fejlődik továbbra is a súlya elég neki,maximum szomjas lehet,akkor kínáld egy pár korty tejjel
2015. febr. 25. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az én babám is ilyen jó alvó, igaz most már eszik 3 óránként. De nekem azt mondta a védőnő éjszaka ne költsem (1. héttől átaludta az éjszakát), nappal azért 4 óránként etessem meg.
2015. febr. 25. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!