Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Le tudom szoktatni a hisztiröl?

Le tudom szoktatni a hisztiröl?

Figyelt kérdés
5 honapos babám hasfajos volt,sokszor volt kézben. Most ott tartunk,hogy ha neki valami nem tetszik.pl unatkozik,minden jatekot elutasìt,elkezd elöször nyafogni,végül sìr, ordìt,mìg fel nem vesszük.Nagyon erös hangja van. Biztosan nem a testi kontaktus miatt üvölt,mert ezt mindenkivel eljátssza,aki mar cipelte
2015. febr. 27. 21:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
25%
azt mondják ilyen pici még nem hisztizik,ha sír oka van. (védőnő)vedd fel,nyugtasd meg,aztán tedd le. ha sír megint felveszed lenyugtatod leteszed. ha megint legyél vele 1 órát,bújjatok össze,aztán próbáld meg hátha lesz kedve játszani.nekem pl.ahogy egyre többet mozog,jön fel a kaja és azért sír,hogy vegyem fel,mert akkor függőlegesben van,és nem marja úgy a torkát.akár ilyesmiről is szó lehet
2015. febr. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
mármint védőnő mondta,nem én vagyok az :-)
2015. febr. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
0%

Valoban, ebben a korban meg nincs hiszti, testi kozelsegre van szuksege.

Nalunk 8 honaposan a szeparacios szorongas, 15 honaposan a 2. szeparacios szorongas, masfel evesen meg a valodi hisztik kezdodtek el hanyattvagassal es toporzekolassal. :)

2015. febr. 27. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
23%
az én fiam 6.5 hós, és bizony tud hisztizni . :) látszik rajta. elkezd kiabálni, ránézek abba hagyja, azt ha pár másodpercen belül nem csinálok semmit akkor megint egy kiabálás, csapkodás...ha elmosolyodok akkor kiabálás közben ő is mosolyog. tehát én ezt totál hisztinek tartom, mert nem sír ahogy szokott, nem nyöszörög.
2015. febr. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
73%
Én inkább kapcsolatkeresésnek mondanám.
2015. febr. 27. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
az enyem is ezt csinalta.5-6 hos kor kozott (amugy ez mar a szeparacio elso fazisa, persze a java 8 hosan jon) nekem kicsit jobb lett mikor elkezdett forogni kuszni maszni azota jobban el van.
2015. febr. 27. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
23%

Minek nevezik akkor azt,amikor a gyerek ordít,mint a fábaszorult és érdekes módom ahogy eléri amit akar(jelen esetben,hogy pl sétáljanak vele),abbahagyja? Tudnak hisztizni bőven még kisebbként is.Lehet igen,hogy a testi kontaktus miatt,de hiszti...Ha egy egy hónapos is mindig kézben van,aztán meg nem,persze hogy ordít,mert a kézben létet szokta meg.És az is hiszti,az már más kérdés,hogy természetesen nem hagyjuk kiordítani a lelkét.

Nem csak az a hiszti,mikor a két éves a fejét veri a falba.Az is hiszti,ha egy kisbaba visít valamiért,amit megszokott és aztán nem úgy van.

2015. febr. 28. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
9%

Ezt szokta meg, hogy cipelve van folyamatosan. Nem hisztizik, egyszeruen ez a normalis neki, hiszen eddig is igy volt. Ilyen pici korban meg nagyon fontos az, hogy mit szoknak meg szerintem. Ha pl eddig mindig 9kor feketted, de holnaptol meg 8kor akarod, az sem fog tetszeni neki, nem azt szokta meg.

Az enyem meg akkor 'hisztizik', ha almos, de kezben van. O azt szokta meg, hogy agyban alszik, nyilvan nem tud elaludni fuggolegesen, ezert sir.

2015. febr. 28. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
46%

Szoval szerintem nem jo szo a hiszti. Kiharcolja, amit akar (amihez hozzaszoktattad).


A kerdesre nem tudtam valaszolni, ezert bocsanat.


En se vagyok szupermami egyebkent, az enyem orankent kel ejjel szopizni, ezt szokta meg a honapok alatt, mi ezzel kuzdunk. De ez nem hiszti

2015. febr. 28. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

7, akkor ezek szerint azt is hisztinek hívjuk, ha éhség miatt ordít? hiszen érdekes módon ha elérte amit akart, vagyis megetették, akkor abbahagyja...

ha bármire, de tényleg bármire szüksége van csak ordítani tud. legyen ez kaja, tiszta pelus, vagy társaság. sztem mindhárom éppolyan fontos szükséglet, de van aki szerint csak az éhséget, koszt kell megszüntetni, a magány maradhat

2015. febr. 28. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!