Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Második gyereketeknél törvénys...

Második gyereketeknél törvényszerű, hogy kevesebbet tudtok Vele foglalkozni, mint az elsővel vagy megy, hogy ugyanannyit?

Figyelt kérdés
Kisfiam 3,5 hónapos, lányom 3 éves és úgy érzem jóval kevesebbet foglalkozom a fiammal, mint annak idején a lányommal tudtam. Ennek oka a lányom, aki nagyon igényli a játékot, foglalkozást és a házimunka, úgy érzem szegény Picinek szinte csak az etetésről szól egy napja, míg a lányomnál volt időm minden etetés előtt vagy után 1 órát játszani vele, most a fiamnak ezt nem tudom biztosítani és annyira bánt a lelkiismeret.
2010. febr. 14. 11:31
 1/1 anonim ***** válasza:
49%

Kösd magadra a fiadat, és így rá is jut időd.

Nekem nincs még második, de én azért aggódom, hogy a kicsitől a nagyra hogy fog időm jutni.

2010. febr. 14. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!