Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen típusú ruhákat preferál...

Milyen típusú ruhákat preferáltok 3-6 hós gyereketeknél?

Figyelt kérdés
Az enyém pl. 7 hetes, de nem szeretem a kifejezetten babás dolgokat. Inkább a vagány együtteseket látom szívesen rajta. Ti? Képeket is linkelhettek :) Köszi!
2011. aug. 12. 21:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Én sem adtam már rá ennyi idősen tipegőket. Itthonra kis pamut nadrág pólóval, ha elmentünk, akkor farmer, vagy kord naci télen, vagy nyáron vászon rövid nadrágok bodyval. Bodyt azért adok rá, mert ebben tutira nincs ki a dereka. Abból is vannak jópofák, pl. inggallérosak.
2011. aug. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Helyes kis nadrág pulcsival, dizájnos kocsicipővel.

Január elsején szültem, de kevésbé hideg napokon krém kantáros nadrág volt a lányomon krém tornacipővel, krém sapival és krém pufi dzsekivel.

Nekem is jobban bejönnek a vagány összeállítások, de pl body mindig van rajta.A rugdalózót viszont pizsinek használjuk :)

Rengeteg nadrágunk, pulcsink, pólónk van hozzá illő sapikkal és kiscipőkkel.

Az új kedvenc a narancspiros vékony pulcsi narancs farmerrel-ellenállhatatlan:)

7 hónapos, vagány, mindig csini kiscsaj anyuja :)

2011. aug. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Dögös body + nadrág, kantáros nadrág, dzseki. Nagy melegben ruha.

Rugdalózót csak éjjelre és alváshoz.


Kényelem és vagányság egyben: vampiregang.hu :)

2011. aug. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
1. vagyok, kisfiam van, aki már 1,5 éves. Én egyébként mostanában inkább a kék színeket választom neki, a barnásak helyett, a szeméhez a kék áll a legjobban. Azért fiús ruhákból sajnos nincs annyira nagy választék. :( Most vettem neki pufi mellényt, meg 2 vagány gatyót, már alig várom, hogy hűvösebb legyen és fel tudja venni.
2011. aug. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

21:31

Kösziiiiiiiii!!!!!!!!!!!:))))


Küldhettek még linket! Ha tudtok jó oldalt!!!

Köszi!!:)

2011. aug. 12. 21:36
 6/8 anonim ***** válasza:

Most 5 hónapos a fiam, de kér rugija volt életében, nem is lesz több. :) Egyszerűen hülyén áll neki, de komolyan, olyan benne, mintha óriási lenne a feje, pedig tök arányos. Nem tudom, miért.

A kedvencem a kertész farmerja a kis cipőjével, csíkos bodyval.

Apropó, kaptunk egy csomó pólót, amik most jók lennének rá, de én ezt nem értem, más babáknak nem lóg ki a derekuk belőle? Egyszer adtam rá utcára, tök aranyos, csak állandóan mocorog, és felcsúszik.

2011. aug. 12. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én csak éjszakára adok rá rugdalózót, vagy még akkor sem, inkább hosszú ujjú body és pizsinadrág, zokni.

Itthon a bodyhoz melegítőnadrágokat, kantáros nadrágokat adok. Ha megyünk valahová, szintén kantáros nadrágot, vagy simán jó anyagú nadrágot, kapucnis pulcsikat adok rá.

2011. aug. 13. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Volt rugdalózója, kb. 3 hetes koráig. Aztán akkor elegem lett,hogy mindig kihúzza a lábát. Onnantól kezdve kisnadrág bodyval.

Nyáron póló+rövidnaci, nagy melegben vékony nyári ruha. Épp nemrég vettem neki egy vékony pántos, farmer hatású rövidnacis "overált". Szerintem irtó édes! :)

Ha hűvösebb van, akkor farmer, hosszú ujjú bodyval, arra egy póló.

Szeretem vagányan, divatosan öltöztetni. Persze arra mindig figyelek, hogy kényelmesek legyenek a ruhák. Ne nyomja a derekát a gumi, stb.

Éjszakára ha jó idő van, akkor napozót adok rá, nekem az olyan pizsama jellegű, sosem adtam rá nap közben. Ha meg hűvös van, akkor hosszú ujjú pizsi overált. Most kaptunk egy rugdalózós pizsit, de az majd őszre lesz jó. Kíváncsi vagyok, ráadom-e végül? :D

Íme néhány kép a csöppségemről:


Ez még pár hetesen készült:

[link]


És most nyáron:

[link]


[link]

2011. aug. 13. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!