Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit vegyek 2éves kislányom...

Mit vegyek 2éves kislányom szülinapjára?

Figyelt kérdés
2015. márc. 4. 13:53
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Semmit,fel sem fogja még.
2015. márc. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%
Ugri bugri béka vagy zebra? Alagútas kissàtor? Nekünk ezeket szereti a fiam ..
2015. márc. 4. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

De jófej vagy, 1-es! Pfff...


Mi a kétéves kisfiunk szülinapjára egy futóbiciklit fogunk venni. Motorozni imád, nagyon ügyesen fejlődik a mozgása, úgyhogy nagyon jól ki fogja tudni használni. Ezen kívül kap egy óriáskirakót /óriás darabokból áll, direkt ennek a korosztálynak/, könyveket, mert imád olvasgatni, a család többi tagjától pedig ruhaneműt. Persze apróságokat még biztosan hoznak a nagyik. Ugyanezeket kislánynak is el tudom képzelni.

2015. márc. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Igaz, hogy nekem kisfiam van, de ebben az életkorban neki nagy öröm volt a kiskonyha mindenféle kis főzőedénykével, élelmiszerrel- esetleg vehetzs hozzá párszáz Ft-ért kis kosarakat bevásárlásnak, piacozni vagy egy napelemes kis pénztárgépet is, akkor boltosat is lehet játszani az élelmiszerekkel.

Nagyméretű fagyöngyök fűzögetni (a fakopács boltban vagy webáruházban vannak jók)


Esetleg futóbicikli, háromkerekű kis roller?


Nálunk a matricás foglalkoztató és egy-egy szép, igényes mesekönyv is nagy sláger a mai napig.

2015. márc. 4. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Kisfiam most lesz 2 éves, tegnap hozta a futár a futóbiciklit. Motorozni már nagyon jól tud de azt lassan kinövi, na meg a motor is a végét járja már. Lassan jön a jó idő, szerintem pont jó a futóbicaj.

Esetleg ha még nincs neki akkor műanyag kisház, csúszda (kisfiam 1 évesen kapta ezeket).

Kisfiamnak most lesz a névnapja is, színes ceruzákat és füzetet fog kapni, gyúrmázni is szeret.

2015. márc. 4. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk is nemsokára 2 éves, ugyan fiú.

Mivel a kismotort kinőtte, ezért pedálos traktort kap. (gondolkoztam futóbiciklin is, de a férjem nem szeretne).

És mivel járműmániás, ezért biztos sok autót kap.


Nálatok nincs kedvenc? Baba? Vagy Dupló? Mesekönyv? De a bicikli is jó ötlet, úgyis jön a nyár. Esetleg ha kertes házatok van, akkor játszó házikó. Valami ilyesmi: [link]

2015. márc. 4. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek aki normális választ küldött! A futóbicikli és a babakonyha nyert :-)
2015. márc. 4. 17:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!