Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi lesz így a fogással?

Mi lesz így a fogással?

Figyelt kérdés
El lett hanyagolva a fogás. Szokta fogni az ujjamat és ennyi. Ma adtam neki egy csörgött a kezébe, de ki be nyitogatja a kezét aztán át raktam a másik kezébe amibe kicsit hosszabb ideig fogta de aztán elengedte meg elkezdett sírni mert ő hason szeretne lenni. Csak hason szeret lenni ha bármi más van akkor sír. Mondjunk háton kell lennie vagy szeretném, hogy háton legyen és fogjon valamit a kezében. 4 hónapos
2015. márc. 5. 15:01
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Rakd hasra, és tegyél a keze ügyébe csörgőket. Hason is meg tudja fogni. De napi rendszerességgel persze háton is legyen, ott meg lógass fölé egy-két játékot.
2015. márc. 5. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

ha a baba valamit egyszer már csinált, akkor azt már tudja. csak nem akarja csinálni.

ne erőltesd, legyen sokat hason, az egészséges, meg mindig legyen a keze ügyébe elég fogni való. majd rákap az ízére, most a mozgás, a forgás gyakorlása fontosabb számára.

2015. márc. 5. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
csak nem érdekli eléggé. ha hason van akkor is tegyél valamit elé,meg ha háton,próbálj inkább valami zörgő dolgot adni neki,pl. babakönyvet,vagy az én lányom mindig rámar a 10-es csomagos zsepikre
2015. márc. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Magàtól nyúl màr a tàrgyak felè? Ez a fontos nem a fogàs, 3-3.5hónaposan màr nyúlni kell!
2015. márc. 6. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!