Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Utolsó etetésnél, alvás...

Utolsó etetésnél, alvás előtti kajánál ha a baba bealszik cicin vagy tápi közben, felkeltitek büfizni?

Figyelt kérdés
2015. márc. 5. 21:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem, akár félálomban is büfizik vagy hason fekve.
2015. márc. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem.
2015. márc. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Soha nem csináltam ilyet.
2015. márc. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem. Kicsit a vállamra teszem, de ha nem büfizik, leteszem úgy az ágyba.
2015. márc. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

én éjszakai etetéseknél nem keltettem büfizni(mellettem fekve szopizott ráaludt)de nem is volt szükséges, hisz olyankor éphhogy pityizált csak egy mellből


nagyon korában (kb 6 hós) viszont feltűnt, ha büfi nélkül fektetem le féló egy óra múlva kel is sírva és akkor kell akkor büfiztetni, megtörik az alvása, így lefekvés előtt már nemhagyom ki, de hagyom egy kicsit elalltan(kaja után nem kapom fel rögtön büfizni, hagy feküdjön kicsit - magától szokott felfrissülni(kb egy perc) és büfiztetem ill így 9 hósan magát büfizteti már :) elég ha mászik, vagy ül kijön

2015. márc. 5. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
*szóval szerintem ha nyugodt alvása van büfi nélkül, kihagyhatod.
2015. márc. 5. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
amíg nagyon hasfájós volt,nem tehettem meg,hogy kihagyom mert meglett a böjtje. de mióta jobb, már nem ébresztem fel ezzel, főleg mert tudom,hogy félálomban mindent kipukizik már,ahogy ellazul :-)
2015. márc. 6. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
míg pici volt, tehát nem mocorgott annyit hogy tudjon büfizni, addig evés után magamhoz öleltem és finoman simiztem a hátát pár percig. nem ébredt fel rá igazán. most 7 hós a fiam, van hogy napközben sem büfiztetem mert "nem hagyja". de már nincs gond, mert ahogy leteszem, vagy meg sem várja hogy felvegyem és már megy is, és játék közben kibüfögi magát.
2015. márc. 6. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!