Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tegnap próbáltuk beüzemelni a...

Tegnap próbáltuk beüzemelni a Baby Control légzésfigyelőt, és folyton riasztott. Igaz, kókuszmatracunk van, de azt írják, h. bármilyen matraccal használható. Valamit nem jól csinálunk?

Figyelt kérdés
2008. aug. 25. 10:23
 1/6 anonim ***** válasza:
23%

Ugye nem a matrac alá rakod a légzésfigyelőt?

Bár nekem egy ezer éves van, a családtól kaptam, de gondolom sok különbség nincs köztük.

A légzésfigyelőre csak egy vékony lepedőt, vagy pelust tegyél , mert ha vastag réteg van közte és a baba között, akkor folyton riasztani fog.

Lányomis, ha már be volt csavarva egy vékony plédbe, riasztott állandóan.

Szóval csak takard le, és az erősségét is lehet állítani. Nekünk 21 mp után riaszt.

2008. aug. 25. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia! Nekünk is állandóan beriasztott a Baby Control légzésfigyelő, de én úgy tudom, a matrac alá kell rakni elvileg, nem fölé...végül mi kikapcsoltuk, nem használjuk, mert ahogy a pici egy cseppet odébbvándorolt a kiságyban alvás közben, már riasztott is. Nem tudtunk megoldást...
2008. aug. 25. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk is Baby Control van, és a kókuszmatrac alatt az ágyrácson vannak az érzékelőlapok. A három érzékelőlap majdnem akkora mint a matrac, így nem tud lemászni a baba az érzékelőlapokról. Nekünk még nem volt riasztás, pedig jól működik és több mint 4 hónapja használjuk.
2008. aug. 25. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Természetesen alá raktuk, mert azt írja, h. oda kell és különben sem lenne jó a babának ha ezeken feküdne. Baba még nincs, tehát élesben nem próbáltuk, de ahogy beüzemeljük, máris riaszt. Használni szeretném, hiszen azért vettem.
2008. aug. 25. 16:24
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia, ahogy az elottem levo is leirta a baba nem tud lemeszni az erzekelolaprol mivel a 3 akkora mint a kisagy es a matrac ala kell termeszetesen rakni. Nem ertem az elso valaszolot o ugy hasznalta hogy a baba alatt volt kozvetlenul? Szegeny babat nem torte?:(

Mi 6 honapja hasznaljuk es meg sosem riasztott be. Mi mikor kivesszuk a babat akkor kikapcsoljuk amikor beletesszuk akkor meg be....de gondolom mindenki igy csinalja:)

2008. aug. 25. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Amikor bekapcsoljatok legyen benne a kisagyban a kezetek vagy mozgassatok benne a kezeteket mert csak ugy erzekel mozgast es akkor nem riaszt. Ha ures akkor persze beriaszt mert az olyan mintha nem venne levegot a babad. Bocs hogy ilyen reszletesen irtam de csak segiteni akarok:)Elozo h.szolo
2008. aug. 25. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!